uludağ sözlükteki -tabii olarak- erkek yazarların cinsel organlarının ereksiyon halindeki uzunlukları.

şimdi başlığı görüp "ayyy pis" ya da "yuhhh ayı" diyecekler olacaktır umrumda değiller baştan belirteyim. malum bu sözlükte bir ironi ya da eleştiri yapacakken, illa bunu belirtmek gerekiyor çünkü algılama kıtlığı olan yok değil.

evet sevgili erkek sözlük yazarları. ota boka kız yazarlara çemkirmeyi biliyorsunuz, "ayyy hiç cesur değiller", "ne götleri kalkık ya bizle hiç konuşmuyolar" şeklinde. sanki hepsi kendini deşifre etmek zorunda, sanki hepsi sizin kadar cinsellik konusunda atik davranmak zorundaymış gibi. buyrun meydan sizin, yani bizim. 17 cm ile ihaleyi açıyorum.

ekleme: karşı cinse hiç cesur değilsiniz diyen erkeklerin ortalarda gözükmediği liste. ne oldu oğlum, yazsanıza, cesur değil misiniz, moderen değil misiniz, başkasının kendisini teşhir etmesini istiyorsunuz ama daha pipinizin uzunluğunu bile teşhir edemiyorsunuz lan. 12cm'den fazlaysa teknik olarak normal oluyor korkmayın, üst sınır da 20cm mi ne, zaten daha fazlası da sorun.
simdi boyu onemli degil kiz yalan soylyordur. bu bir, boy onemli ama sadece boy hicbir ise yaramaz. ornegin jordan i ele alalim cok mu uzun evet cok uzun. iyi basket de oynuyor hali vakti de yerinde. diger tarafta ise kivanc tatlibut var ama penisi 12.2 cm ve serce parmak kalinliginda. simdi bu insanlarin ikisini karsilastirdigimiz zaman tereyaginin zararlarini dusunurken buluyoruz kendimizi. halbuki cok dusunmek iyi degildir ve bunu diyen adam da bitmistir aslinda. neden diye soracak olursaniz, dusunmeyen adam boyle bir cumle kurmaz zaten, ihtiyac duymaz. dusunen, yapamayan, eyleme gecemeyen adam kurar ve ne kadar dustur edinmek istese de bu dusunceyi beceremez, kaninda var cunku. kafa herseyi hesaplar, korkak bir sekilde bekler kosede. yani jordani soyle behlul denen ibnenin agzini burnunu kirarken hayal edin, iki vuruyor bir sayiyor, yere yatiriyor tertemiz yapiyor kaldiriyor bir tane deha cakiyor. behlul yavsagi yapma abijim etme abijim diye sayikliyor. ibnetor. daha cok dayak yiyeceksin sen. bir sonraki dahaygin kenan imirzaliolglu abimizden olacak ki su anki durumunu mumla arayacaksin pezevenk. yani neymis. boyu tabii ki onemli ama yuzde 15-20 etki yapar genel olaya, fazlasiyla soyledim. neyse. opuyorum, benim kafa guzel oldu icmeden, yatiyorum.
(bkz: başıma bir iş gelmeyecekse 42)
genel kurul tarafından oluşturulan bir grup görevli penislerimizin boylarını ölçebilir.
seninki çok uzun ucundan kes biraz
seninkide kısa sanki ucuna ekleyelim biraz
(bkz: kafa hariç)
(bkz: aklı fikri penis olmak)
söylersek neye yarayacak çok merak ettim.
caps yoksa bir halta yaramayacak olan boylardır.

isteyene upload edelim fotoğraflarını kamaşullah'ın... mezuroyu bulamadım da kulaç hesabı iki kulaç falan işte. yeter mi acep? sokayım...
(bkz: daha onyedi onyedi onyediymiş)
içinde hissetmen lazım, hissettiğin kadardır..
(bkz: ne için sormuştunuz)
(bkz: benim ki bir arkadaşta, komşudan tedarik edelim size)
42 inç
5 yarda
32 deniz mili (bkz: evet deniz)
4.8 ışıkyılı
(bkz: 35lik sallama)
18 cm ,atmak için iyidir. ne fazla abartılı ne de küçük...
bir penis boyudur almış gidiyor. birkaç açıklamada bulunmak lazım. tamamen bilimsel verilere dayanarak. yok 20, yok 15... gençler siz vaginayı dipsiz kuyu mu zannediyorsun acaba? vagina aslında 8 bilemedin 10 cm bişey. dolayısıyla penis boyunun 9 cm den az olması tıbbi bakımdan bir problem yaratır. 9 cm in üzerine cerrahi bir girişimde bulunmak gereksizdir. ortalama boy da 13,14 cm dir. yani yok benim kısa yok bişeye yaramaz kesip atalım tarzı şeylere gerek yok. bir de herşeyi cinsellikten ibaret zanneden, beyni şeyinde olan insan çok tabi.

(bkz: ne kadar bilirsen bil soylediklerin karsindakinin anladigi kadardir)
(bkz: ne kadar uzun olursa olsun, karşındakinin alabildiği kadardır)
asıl merak ettiğim konu şu, yok mu şöyle delikanlı bir kız, çıkıp da "senin ki şu kadar, bunun ki bamya kadar" diyecek?"
(bkz: bunu ne yapacaksın sorusu)
esc den f9 a kadar.
- lan rüstem abi senin penis boyu kaç?
+ inikken mi kalkıkken mi?
- kalkıkken abi.
+ napcan peki?
- ee, şey merak ettim de.
+ fazla merak iyi değildir. delikanlı adamın başına ne gelirse ya meraktan, ya...
- tamam abi yaa, senle de hiç muhabbet etmeye gelmiyor.
sözlüğe ergenlerin alınmaması, ayrıca ilk 10 referans entry'nin daha yüksek standartlara tabi tutulması fikrimi destekleyen onlarca başlıktan biri.
(bkz: bu başlıkta ürünümüzü tanıtıyoruz değil mi)*
istanbula 3. köprü olur *
bir irc nicki olarak;

(bkz: 21 cm kalın penis)
bu penisler boy boy seni sevsin red kit kovboy.
(bkz: yarak kadar)
herkesinki kendine olan uzunluktur.
hem fikir sahiplerine sesleniyorum kimse 1310983 cm diye sallamanızla özel msj bölümünden facebook türevi sevişelimmi* yazmaz. iyisi mi para biriktirin siz. *
bu benim ki değil,bu benim ki değil,bu bizim köyden(sözlükten)değil.