eğer sözlük yazarı değillerse sürekli ezilen insanlardır. efendim bu kişiler genelde okulda üstümüzden hava atmaya çalışırlar sözlük formatı şöyledir böyledir diye. böyle olunca kendileri sözlük yazarı zannedilirler. gerçek ortaya çıkınca ise ben uğraşmak istemiyorum aslında falan derler. sözlük yazarlarıyla tanışıklıymış gibi konuşup hava atarlar. evde ailecek yemek yerken siz sussanız bile o sözlük muhabbeti yapar. olur olmaz zamanlarda gelir size sözlük muhabbeti yaparlar. sanki siz sözlük yazarı değilmişsiniz de o yazarmış gibi görünür dışardan.
-abiii kalksana şu sözlüğün başından fifa oynuycam iki el.
+tamam abicim şu yazara ayar vereyim kalkacam..
diğer sözlük yazarlarını pek de ilgilendirmeyen kişilerdir.
tüm sözlük yazarlarıdır. * * *
(bkz: wwhhyy)
(bkz: caylakgeldimcaylakgidicem)
(bkz: ncldlbz)

ablasının gülü o. yirim karakuzum benim.*
(bkz: ahmet türk)
(bkz: aysel tuğluk)
(bkz: sabahat tuncel) *

edit: entry ironi içermektedir, yazıldğı dönemde sözlükte çokça pkk yandaşları olması sebebiyle yazılmıştır, yazarın kardeşleri olarak algılanmamalıdır.
Yazar olmakla övünen şahsiyetin, özendirdiği zavallı kimseler.
Aksi saygisiz abi anne baba tanimayan bir sahsiyettir bana yani abisine sabah aksam kufur eden bir kisidir.
Tam bir hanimkoyludur.
candir.
hayatımı anlamlandirir.
en zor anımda hep yanındadır.
yüzüm düşünce anlar hemen guldurur.
pazar sabahları masama gelen filtre kahve dir.
her sabah ise bırakıp her akşam işten alandır...
kısacası herseydir, iyi ki vardır.
dis hekimligi okuyor. beni gecemedi.
bir tanesi şudur:

(bkz: antipop)

biyolojik olmasa da biyolojik kardeş gibidir, allah dostluğunu eksik etmesin. bir de üçüncümüz var tabi, ona da selamlar saygılar.
19-17-13-12.
ikizler 17 erkek olan 20.
Bazilarininki cok tatlidir.

Cok zeki bir cocuk. Dövmemi gosterdim evdekilere bakin nasil durmus dedim. Cocuk hemen atladi "aaa ateisstt semboluuu" ne oluyor lan dedim icimden. Telefon ekran kilidimi acmak icin hac cizmek lazim. Bin kere gosterdigim hristiyan tanidiklarim acamazken cocuga bir kere gosterdim aylardir telefonumu ne zaman eline versem aninda aciyor. Gayet zeki bir cocuk. Tek kotu yani fazla asosyol. Kuzenime giderken bile bilgisayar elinde gidiyor. Onunla birlikte bilgisayar oynuyorlar. Yani adlinda degisen sadece mekan. Bir de acayip durust bir cocuk. Evde herkes bir sey aldiginda gelir ona sorar olmuş mu diye. Cocuk da durust durust cevap verir. Begenmedigi bir seye asla begendim demez. Asla yalan soyleyemez. Ve cedric ile ayni yaşta.
hiç olmamıştır. keşke olsaydı diyorum bazen.
aramızdaki -olmayan- yaş farkı sebebiyle ikizim gibidir.*
o değil de benim kardeşim çok güzel ya. artık kimin genini aldıysa bilmiyorum. böyle kopkoyu ve dümdüz kahverengi saçları, kaşları; esmer teni; büyük gözleri var. e ben? hani bana acaba? neden her şeyimiz zıt?
Eğer olsaydı dünyamın en güzel duygularından biri değil dünyamın kendisi olurdu dediğim maalesef olmayan kişidir.
Birbirimizin tam tersiyiz kız kardeşimle. Ben sarışın küçük memeli o esmer büyük memeli. Kesin bi haltlar karıştırdı bizim Valide ama neyse konumuz bu değil. Abimle benzeriz ama oda küçük memeli
Öldü benim kardeşim adı zeynepti. Sadece abim var o kadar. Manevi desteğini unutamam kpss sürecinde. Rabbim onunda yüzünü güldürecek inşallah. Ailece sabır zenginiyiz.
ikizim olarak pek anlaşamayız ama hislerimiz düşüncelerimiz aynıdır.
benden 2,5 yaş büyüktür kendisi. küçükken çok dayağını yedim. ızbandut gibi bir şeydi. şimdi büyüdük adamın boyu meğerse 1.73 m imiş. demekki ben ne kadar küçüksem o zamanlar. şimdi üstten üstten bakıyorum elemana. hatta bizi yeni tanıyanlar beni büyük sanıyor bazen. pek bir işe yaramıyor ama sayesinde amca olacağım inşallah yakında. bir hayrını gördük sonunda.
Erkek kardeşim ve bir de ablam var.
Kardeşimle iyi anlaşıyoruz sever beni... Çok tatlı ama.. Yalnız çocuğun benden çok kıyafeti var!
Ablamla da çok iyi anlaşıyoruz. Seviyorum yaa. Ama bazen varya off kendi ellerimle boğasım var!
(bkz: en sevdiğim <3).
Neredeyse ikiz gibiyizdir. 4 ay sonra 18 olacak ben hala 19.. tam rezillik beyler. Tekme tokat daliyor bana bazi bazi.