bugün

Dondurma alcam ama karar veremiyorum. Vanilyali kornet mi nagir mi alayim. Fikirler icin acil dm.
ruhumun uğultusunu sadece rüzgarda duyuyorum artık.
hissedebileceğim bişiler var mı diye yüzümü hep rüzgara veriyorum..
Aciziz, tek başımıza hiçbir şey yapamayacak kadar Aciziz. Çok bunaldım, ama her şey geçecek, tek gereken sabır. Ama artık hiçbir şey düşünmek istemiyorum, hiçbir şey hissetmek istemiyorum. Ölü birisi gibi olsak daha mutlu oluruz be, en azından ağlamayı, çünkü ölüler ne ağlar ne güler, ama insan olunca ağlaman gulmenden çok oluyor.
Yazmıcam demiştim kendime, zorlucam ama yazmıcam bunları. Ama yalnızız. ve, dertleşmeye aciziz. Sözlük olmasa ve kendimle konuşmasam nereye veya kime anlatırdım bunları.
mal la bu millet.. 00.00 da itiraf girmeyince "anaa unuttular la" diye şaşırıyorlar... girince şeytan taşlar gibi eksiliyorlar.. derdiniz ne la sizin gardaş.. girek mi, girmeyek mi?
delirdiniz iyice siz. saat 00:02 ve burasi bos. titreyin ve kendinize gelin.
la la la, buralar hep benim.
sayın titanik filmindeki batan gemi, aklımdan geçeni yazmış.
Avuç içimi kesip 10-15 dakika emiyorum.
Gitmesini istiyorum hayatımdan, bir o kadar da kalmasını. boktan durum.
Sevgimde hep karşılık bekliyorum sözlük. Sanırım bu tek taraflı olmalıydı, beklenti içine girmemek gerekiyordu ama bunu yapamıyorum işte. Çünkü karşılıksız sevdiğim zamanlarda hep bir kazık yedim bu güne kadar. Duygularımla oynandıkça da kendimi hissizleştirdim işte. Daha doğrusu beni hissizleştiren şeylere bağımlı oluyorum. Sanırım artık kendimi uyuşturarak, duygularımı saklayarak yaşıyorum bu hayatı.
uzun süre sonra uyuyabilmem için ilaç almama sebebiyet veren vefasız yar, alacağın olsun. helal olsun sana, dengelerimi bozmayı başardın.
O gemi hiç gelmeyecek.
çok konuşmayan biriyim. bu yüzden çok da sıkıcı geliyorum herkese.
herkes mi acı çekiyor?
Yıllarca tanıdığım insan ve hepte yakışıklı bulduğum hoş dediğim kişi gün geliyo bana aşkını itiraf ediyor. Bende hemen atlamış olmiyim diye az naza çekiyorum sonra oğlan bana heryerden engeli koyuyor. Gülsem mi ağlasammı bilemedim. Naza çekmeyin kızlar seviyosanız yürüyün bence....
bugün bir kez daha anladım. Doğru insanı buldum. Allah herkese nasip etsin bu duyguyu.
-Hayatinda 1 kisiye olsun sadik kalamaz misin?
+1 kisiye sadigim zaten.
-kendine mi?
+yetmez mi?

Bu dialog gercek ve cok acitiyor.
Gitmek gerek buralardan.
bir adamın yolda yürümesine bile aşık olunabilir mi ya? bir adamın her tavrına tekrar aşık olunabilir mi? olunuyormuş.
o kadar sıkıldım ki sözlüğe girdim ve bişey paylaştım.
ne kadar boş olduğumu düşün.
sevdiğim 560 km uzakta fakat, kalbi hemen yanıbaşımda. fakat bir sorun var sözlük, dokunamıyorum !
Ben aslında hiç çıplak fotoğraf atmadım.
Abuk subuk saatlerde uyuyup uyanmaktan dengem şaştı.
adam ne yapıp yapıp hatırladı.yıldızlar kıyamet gibiydi kaldırımlarda cünkü biraz evvel yağmur yağmıstı.adam bulut gibiydi hatırladı.adamın ayaklarının altında yıldızların yıldız olduğu vardı.adam yıldızlara basa basa yürüdü.cünkü biraz evvel yağmur yağmıstı.
Golden state - cavs maçını izlerken uyuyakalmışım.