bugün

anasını sikim youtube dan kubatı aratayım derken adamın ismi aklıma gelmedi ilk burak kut diye arattım sonra kutsi diye kafam gerçekten bir harikaymış.
Isten izin aldik uykumuz da pice dondu napsam calissam
mi bu nedir yahu kac gundur.
evde otura otura tursuya dondum sozluk.
bugün hiç çalışasım yok.
hepimiz özünde bok gibi insanlarız. kendini tanımayan, her şeyin en iyisini hakkettiğini düşünen.
çok bildiğini iddia eden, insanlara sanki çok yaşam tecrübesi yaşamışcasına içi boş tavsiyeler veren, somut şeyleri allayıp pullayıp kibirli kibirli dolaşan insanları gördükçe yaşama sevincimi yitiriyorum. benim duvarlara şiirler yazıp şiir bilmenede diyecek kadar yaşama sevincim zaten yok ama duvarlarda "bir gün öleceğiz!" yazsa çok sevinirdim.
hayat çok anlamsız lan.

rasim ozan kütahyalı diye biri neden var?
insan bir şeyi ister belki elde edebilirim der. Ancak bir anda farkına var o umudun boş olduğunu. umudun kıvılcımı söner bir boşluk oluşur. işte o boşluk çok can yakıyor be. Sızım sızım sızlatıyor kalbi.
görsel
hani bu abidik gubidik markaların telefonlarınıza gelen mesajları varya ıste onlar benim intikam aracım. anlatayım efenim.

şimdi gidiyorum gsstore a alışverışı yaptıktan sonra bir fenerli arkadaşımın numarası yazı veriyorum. yada bernardo dan bır tuzluk alıyorum veriyorum alakasız birinin numarasını. tabi o günden sonra yağıyor bunların mesajları telefonlara tabi bu arkadaşların yanındayken mesaj geldiğinde " ya sikecem çatal bıçak takımınızı ama" dediğınde... mutlu oluyorum lan. evet çok acımasızım.
Birde gecikmiş itiraflar var.Bir arkadasim mesaj atmis."Ben sensiz yasayamam"diye."Sen benle yasadinmida bensiz yasayamiyorsun.14 yildir bensizssin zaten"dedim.Sustu.Sus tabi bu saatten sonra sus.niye soyluyorsun ki bunlari bana??varmi bir anlami??yok."Bilmeliymişim".Bilsem ne olacak ??yillar once bana soylemen gerekenleri soyleyemedigin icin "gururlu"ve "korkak" oldugunu bilsem ne olacak.??????Gururun yuzunden "elimden" tutmadigini.Sen ve anlamsiz sevgin "gec"kaldi.
3 aylık kafa izni verip birdahada girmeyeceğim .
Onu affetsem mi hiç Bilmiyorum. Artik guclu davranmam gerek arkama fazla bakmamam gerek. Artik bir şeylerden ders çıkarıp önüme bakmam gerek. Ama onu da çok seviyorum ne yapmam gerektiğini hic bilmiyorum. Keşke etrafımda gormus gecirmis tecrubeli birileri olsa da danışsam.
misafirleri sevmiyorum, hatta ve hatta onlardan nefret ediyor, tiksiniyorum .
zira onlar yuzunden odamda saatlerce tikili kaliyorum . duzenimden oluyorum, yapmak istediklerimi yapamiyorum. tez zamanda gitmeniz dilegiyle...
bir gün ölürsem ben bu dertten.
gelme mezarima istemem.
sürme yüzünü topragima.
akitma gozyaslsrini üzerime.
ağlama basimda boşuna.
giden kim gelmiş allah askina?
kalk deme kalkamam.
yatan kim kalkmis allah askina?
gelme kabrime git!
arkamdan gelme sakin!
git!
yaşayacak günlerin,
tutacak ellerin var senin!
git!
git tut elini!
sarilma boşuna topragima
hadi git! üşüme burda.
git ona saril
kara toprak fayda etmez sana
bak bembeyaz olmuş etraf.
kefenim de böyleydi ya hani.
hani sen de boyle beyazlar içinde girmistin ya ruyama
belinde kirmizi kusaginla.
simdi sira bende,
beyaz yakisti mi bana?
kara toprak üzerime atilirken bir bir
için sizladi mi, yandi mi yuregin?
hadi meleğim, ağlama artik git!
yaşanacak günlerin var senin!
tutulacak ellerin
opulecek dudaklarin var senin.
diyetisyen olacaksin daha,
anne olacaksin.
hadi meleğim git artik.
hasta olursun,
hadi git!
oksurursun yine benim yüreğim yanar,
sesin kisilir yine ben dayanamam sana
hadi ne olursun git!
ben bi daha gelemem ne de olsa!
sen de git!
gelme bi daha!
mutlu ol sevdiğim
mutlu ol meleğim
ben mutlu olsam burada olmazdim
ben mutlu olsam sen burada olmazdin
hadi meleğim kalk!
git artik git!
dayanamayiorm git!
sen orda benim için ağlarken
ben kalkip sarilamiyorum ya ona yanıyorum
git hadi meleğim!
arkana bile bakmadan git!
onunla yürü sokaklarda,
koş, haykir askini ona
hadi git!
birak topragimi.
birak doldurma ceplerini toprakla
fayda etmez sana.
sen ceplerini aşkla, sevgiyle doldur.
hadi geç oldu artik git.
bedelliye sevinen kavaslar; inşallah o çekeceğiniz kredileri ödeyemezsiniz de icralık olup evinize, arabanıza haciz konur rezil kepaze olursunuz. sizin nazik kıçınız için dağda bayırda gezen garibanın ahını almamayı da böylece öğrenirsiniz.
öyle sanıyorum ki kararsızlıklarımı hayatımın sonuna kadar sürdüreceğim. hayatımın sonu dediysem de yanlış anlamayın ha öyle 50-60 yıl yaşayacakta değilim. belki ölümüm kendi ellerimden olur, yazgılarımızı değiştiremeyiz belki ama onu hareket ettirecek kuvveti verebiliriz.
ben cok hatalar yapiyorum sozluk. kızı bildigin uzuyorum. onun yaninda olmam gerekirken neden boyle yapiyorum ben ya.
dün gece işerken aynaya bakıp "aynı spiderland'a benziyorum." dedim çok ciddi bi şekilde. tabi nick yerine ismimi söyledim.
naber lan amına koduklarım?

diyesim var.
ne boktan bi gün.
Bugün günlerden salı.
Dost diye birşey yok. Ya da sanılanın aksine çizilmiş sınırları olduğuna inanmaya başladım.
Tam anlamıyla, Kişi kendi çıkarlarıyla ters düştüğü an dostluk biter, böyle düşünüyorum.*
Henüz denk gelememiş olmaktan ama daha çok; yakın zamanda bu kelimenin hezimetine uğramış olmamdan bu yakınmam.*

http://www.youtube.com/watch?v=lfOwacs0H00
bugün bi itiraf okudum çok uzundu gerçekten.
çok gereksiz bi itirafdı.
kendime kızdım.
sınıf arkadaşımız sağolsun bugün bizi kebapçıya götürdü hayatımda ilk kez kebapçıya gidip kebap yedim nasıl bir yer olduğunu bugün anca keşfedebildim ilk kez tabureye oturup yemek yedim çay içtim. ilginç bi şey yahu. başta bir yadırgıyo insan biraz utanıyor ama sonra alışıyorsun arkadaşlar da bunu ilk kez tecrübe ettiğimi duyunca büyük bi şok geçirdiler adamlar doğal tabi Velhasıl güzeldi sevdim her zaman gidip tercih edebileceğim yerler değil ama ara uğramanın faydası olacağını düşünmekteyim.
Sağlık meslek lisesi çıkışlıyım,4 yıl önce de anatomiyi sevmezdim. Şimdi aynı dersi tekrar alıyorum hayatta hiç birşeyi nefret haline çevirmedim fakat anatomiyle tanışmamdan bu yana 4 yıl sonra tus sorularından vize yapan hocam sayesinde anladığım tek şey en büyük nefretimin anatomi olduğudur.