bugün

aralıkta onun yanına gitmeyi çok istiyorum sözlük. lütfen allahım yardım et bana. şans artık bana da gülsün lütfen. birazcık da ben mutlu olayım, ne olur ki çok mu zor... sadece onu görmek, tekrar sarılmak, kokusunu içime çekmek, onu tekrar hissetmek istiyorum. ne olur bu sefer bir sorun çıkmasın ne olur. çünkü ben onu çok özledim.
bi süreligine sözlüğe veda ediyorum galiba depresyona girdim. Kendinize iyi bakın. . .
sevgilimden çok sıkıldım. gözüm dışarıda hiç değil. yepyeni bir hayata başladım çok kısa bir süre önce. yeni bir iş, yeni bir ortam, yeni çalışma saatleri, yeni bir düzen kısacası. ben bu şartlarda ona elimden gelenin en fazlasını vermeye çalışırken o sürekli yaptıklarımın yetersizliğinden dem vuruyor. Bu da benim içimdeki tüm şevki kırıyor. kendimden çok zaman ayırdığım bir insandan bunları duymak da beni çok üzüyor. ama pes etmek yok sözlük. 4.5 sene sürdürülen bir ilişki için atılacak daha çok adım vardır bundan eminim. öyle işte.
yalan bir ihtiyaç. kabul ediyorum bunu. yalnız neden bir insan sürekli yalana ihtiyaç duyar ya da yalana ihtiyaç duyacağı bir hayatı yaşamaya çalışır ? bunu anlayamıyorum işte amk.
sürekli karmama ben tuşuna basıyorum sözlük. en beğenilmiş entrylere, vasatlarına falan. yok yani engel de olamıyorum kendime. narsistlik mi var bende çözemedim ki. yok entry girmesem bile açıp bakıyorum. işte böyle garip bir haldeyim..
içince çok dertleniyorum. kimse benimle içmiyor.
"iplemiyor gibi görünmeye çalışma!" demiyorum; hobi olarak yine iplemiyor gibi görün; ama gözünün yağını yiyim kendin ol az yaaa...
* hangimiz kaybedeniz gerçekten merak ediyorum, ya da kazanan var mı? tuhaf...
bütün gün uzandım sözlük hala uzanıyorum. tembelliğin dibine vurdum. ne olacak bu halim bilmiyorum.
içim yanıyor, canım çok acıyor, çok gücüme gidiyor bu dünyanın hali.
şakirt taklidi yapan troll yazarlara çok gülüyorum. ama cidden çok gülüyorum.
--spoiler--

dokunmuyorum sana kalbim.. madem sevdin; oyalan.
ama gözlerimi kapatamam.. görüyorum; o'yalan.
*
--spoiler--
bugün yataktan düştüm sözlük. koskoca yataktan düştüm hemde kucağımda kuzenim vardı. of off.
bugün uzun zamandan beri ilk defa topuklu ayakkabı giyindim. babetlerimin gözünü seveyim hepsinin hem de tek tek.
değer verdiklerim Her geçen gün Daha da değersizlesiyor.
önce para değil yakışıklılık dersiniz , sonra parası olana gidersiniz. hey gidi koca dünya.
neden herkes mutsuz acaba diye çok düşünüyorum.
dün gece hiç tanımadığım 20 kişiye* mesaj atıp dertlerimi anlattım. dörtte biri bana küfür etti, dörtte biri yardımcı olmaya çalıştı, geri kalan dörtte ikiside kendi dertlerini anlattı, neden böyle bir şey yaptım bilmiyorum. çok doluyum sözlük.
yaşımı soranlara hala ne cevap vereceğimi bilmiyorum.
1991 doğumluyum. 21 mi 22 mi olduğunu bilmiyorum.
bu durumdan sıkıldım.
soranlara 91 liyim diyorum. sen hesap et ne bok yersen ye gibisinden.
hiç bir şey olmamış gibi davranmaktan çok yoruldum. siz buna ‘güçlü olmak’ diyorsunuz. saçma.
ağzını öpmüşlüğüm olan kadınlarla arkadaş kalmayı istemediğim için bana kötü adam diyorlar sözlük.
ya buradan uçalım ya da burada uçalım ama durmayalım ne olur. lütfen hiç durmayalım. biriniz uçun benimle.
*şu sıralar çok kitap okumak istiyorum ama tık yok lan o kadar sürtüyorum ki kitap okumaya zamanım olmuyo.
*bi arkadaşımla eskiden çok kavga ederken şimdi nasıl seviyorum sözlük var ya.
*bazılarını acayip özlüyorum...
*bi de annemin şu sürekli bağırmalarını anlamıyorum
ben bugün bişey keşfettim sözlük, seveni s.. ehm neyse, öyle işte.
hiç tanımadığım birine ölümüne bağlanmak istiyorum sözlük.
ilk iş deneyimimde karşılaştığım insanlar çok enteresan. olmaz dememek lazım. bu kadar dolandırıcıyı tek çatıda toplayabilmekte bir yetenek.