bugün

yulet diye bir kız idi.
feriha dır.

aslında başka bir adı vardı ama ben zorla feriha koydum.
gözde dir efenim.
özgeydi. ilkokul 1deki aşkım. aranızda mersinde büyümüş özge varsa mesaj atsın la kızı facebookta ne kadar aradıysam da bulamadım.
seda c.

evli barklı kadın şimdi neme lazım.
tabi kii merve üçüncü sınıfta vurulmuştum aha ahah.
(bkz: inci)
ilkokulda bir kıza aşık oldum ama ismini söyleyemiyordum bu yüzden ne anama anlatabildim ne bir başkasına. kızın adı ne miydi? Mahçe ydi. valla anlamadığım için kimseye söyleyemedim bu ismi.
zeynep. facebook, twitter, instagram heryerde aradım ama bulamadım. zeyneeeeep seni çoh seviyom aşkııııım nolursun geri döön.
Klasik inci esprisi yapan olmamış ben yapıp gidiyorum!

Benimkinin adı cerendi.
nazmiye. ilkokul 1 de 2 ay beraber oturduk, sonra babasının tayini çıktı gittiler bi daha görmedim.
sinem. ilkokul 5.
harun du. amk k*rd*.
Senem di adı. Kızı 2 3 yil once gordum allahim o nasil bir cirkinliktir. Gozumu sikim.
koraydır.
Kara çocuk rıfat.
Ne severdim be. Tabi o zamanlar ilkokulluyuz.
(bkz: ceren) nedir bu ceren muhabbeti ya benimki de cerendi.
(bkz: ümmüsu)
muhammed ikbal.

duygulandırdınız ulan..
Ismiyle kişiliği çok uyumsuzdu.
Anmaya değmez.
Galip. Ahaha.
selma idi.

aşkale'de ilkokul birinci sınıfta aynı sırayı paylaştığım posta müdürünün kızı selma..

sapsarı saçları masmavi gözleri vardı... bazı tenefüsler okulun hemen yanındaki lojmana ele ele koşar, annemin hazırladığı salçalı ekmek dilimini kaptığımız gibi okula geri dönerdik.

ikinci sınıfta babasının tayini oltu'ya çıktı selma'nın. ayrıldık yani.

anneme oltu'nun aşkale'ye uzak olup olmadığını sormuştum. çocukluk işte, uzak gelmişti mesafe. zaten ertesi yıl babamın tayını edirne çıktı. biz de göçtük zaten.
Feride idi. vay be.
Sinem. Ama galiba sanırsam hala bilmiyor.
Anaokulunda bir kemal vardı. Evimiz çok yakın olmasına rağmen kemal servise biniyo diye zorla servise bindirmiştim kendimi. Ne günlerdi be.