bugün

zall eğer ona vermezsem * beni sözlükten sileceğini söyledi. çok moralim bozuk.*
not: yukarıdaki yazan iftirada kişiler gerçek, olay ise yazar kişisinin dötünden uydurmasıdır. yazarın canı sıkılmıştır. aklı sıra eğlenmeye çalışmıştır. dikkate alınmaması tavsiye edilir.*
oneydilan bana da asildi... yuz vermedim, pisman degilim.
*melankolik aslında çok neşeli biri. hepimizi kandırıyor.
*saipsiz 83 yaşında bir teyze. zirvelere torununu gönderiyor.
*iremim sözlüğe; yaptığı külliyelerin, camilerin ve tümülüslerin reklamını yapabilmek için bilgi entrysi girdi.
*rapsodik arabesk dinliyor.
*hestiarella peruk takıyor.
*mevtai ölü.
*prophetofhell tatlıcı yamağıdır. nicki de bu yüzden öyle. felsefik, ütopik veya karizmatik bir anlam aramayın.
*gizemli yazarların hepsi gizli ajan.
*moonlight sonata moderatör olabilmek için uludağ üniversitesinde üç ay boyunca limon sattı.
*poisonx en son zirveye parmak arası terlik ve beyaz çoraplarla geldi ve kimseye söylemeyelim diye bütün zirvedekileri tehdit etti.
*sultanfirardasennerdesin sözlüğü yedi.
bu başlığa yazan tüm yazarlar gay dir. * * *
ben geyim. ayrıca ikilerden bi kızdan hoşlanıyorum yeni dönemde ona yazma planım var.
ek: ayrıca mehmet çok tatlı.
prezervatifle asıldım diyecek kadar gerçekçidir bazen.
zall aslen burkina faso doğumludur. ilköğretimini yukarı volta ilköğretim okulunda tamamladıktan sonra burkina faso derin devleti bünyesinde ajanlık eğitimi almıştır. ardından bu afrikalı kara kızan bir dizi estetik ameliyatı geçirir ve türkiyede ajanlık yapabilmesi için gereken süt beyazı kıvamına gelir. görevi türkiyede kaos ortamı oluşturmaktır. ilk önce karşıt görüşlü kişileri yazar adı altında buluşturup bol kavgalı bir ortam oluşturur. sonra pis işlerini yaptırmak için moderasyon adı altında bir ekip kurar. bu ekibin, çikita muz, uzaylıya taş atan köylü, taksimde turistlerin taciz edilmesi ve duvarlara bel fıtığı yazılması olaylarında parmağı bulunduğu mit raporlarına geçmiştir. ssg kod adlı mossad ajanı ile bir bağlantısı olduğu da tahmin edilmektedir. *
damdaki deli altına işedi.
itiraf ediyorum... beeennn heteroseksüeliiimmm!!!
sozluk yazarlarinin birbirlerini karalamak icin yapmis olduklari eylemlerdir.
tek kötü huyum yalan söylememdir.
iftira atıyorum...

arkun adlı yazar aslında yazmıyor!*
agresif şarap içicisi iki kadehte zom olur. ibrahim tatlıses'ten tek tek şarkısını söylemeye başlar.
seovi dün vurdurmuş.
aman bir harf yanlış yazarsın aman.
sıçan yazarlar var. hepsinin yemeğine müshil atılmış.
Küçükken yatağa işedim, kuzenin üstüne attım.
bluevelve önce kısa kısa cümleler kurup sonra aralarındaki noktaları virgül yapıyormuş.
cansu berkten ayrılacakmış...
ehliistirahat çok pis yalan söylüyor.

cansu'yla beraberliğimiz sürüyor.
ipek sacli kizın saçları bildiğin fırça gibi.
hayır saçlarım hala ipek gibi. bizans imparatoru kahpe antuan çok fena yalan söylüyor.
vladurakul'un futbolu bırakma sebebi ile devlet kurma hayallerinin tek sebebi varmış. *
çok seksisiniz. .
iftira atıyorum korkma,
peynirciks murat bey peynirlerinin tek varisiymiş.
zall şu anda ana ivanovic ile birlikteymiş.
der meister, avusturya asıllı isviçreliymiş.
cool adam, öğlene kadar ayakkabı boyuyor akşamları da şışıklarda simit satıyormuş.
kernel amadeus, henüz milli olmamış.
bluevelve, çiğköfte partileri düzwnliyormuş.
güncel Önemli Başlıklar