bugün

müzik zevkini beğendiğim yeni yazarmış. hoşgelmiş.
(bkz: vlad tepes)
(bkz: kazıklı voyvoda)
(bkz: kont drakula)
(bkz: kont vladimir dracula)
aynı üniversite programında sözlükte olduğunu sonradan öğrendiğim uuser.
nokta koymayi bilmedigini dusundugum yazar. ya 2 nokta(3 de degil) ya da unlem isareti kullanir cumlelerinin sonunda ki oldukca iticidir(!).
sözü pek, tatlısı kek, rakısı sek, düşünceleri tek yazardır. quantuma kattığı yeni bilimsel çalışmalarla yakından takip ettiğim bir bilim adamı olacaktır *. uludağ sözlük davetini yapan yazardır. bu aralar ayı ticaretine kafayı takmış olsa da genel görüşü beyaz hayvan ticaretidir. 4. kez dünyaya gelmesinden dolayı "uzaylılara ziyarete gidelim, ayıp olur bak, onlar bize gelmişti" görüşünü amerika ile paylaşmış ve ilk uzaylı ziyaret aracını tasarlamıştı. büyük adamdır, adama elektrik çarptırır.
düzce'de var olan öğrencilik hayatını hâlâ bitirememiş olan uuser. sindirme tezini yakında teslim edecekmiş, hadi bakalım.

(bkz: ha siktir diyoruz ha siktir)
bir yazarın dikkatli olması gerekir. bu yazar ya 10 yaşında, ya da yaşadığı yerden bi haber...(#7923299) sen yaşadığın yeri bilmeyecek kadar aklın havalarda dolaşırken, gelmiş bir de entry giriyorsun. ayrıca zırpt pırt sakallarını kesmekten bıkmadın mı? yakışıyo diyoruz anlamıyorsun... senin gibi yazar olmaz olsun... *
(#8422240) entry siyle beni güldürmüş yazardır *
geçmiş yıllardan birinde, ay ve gün açısından bugünün tarihini tutturarak dünyaya gelen ve bu olay neticesiyle de doğum gününün kutlanmasında fayda gördüğüm yazar.**
1111. entry'sini kendi nick altına saklayan ulu sözlük akarı.
(bkz: rövaşata atarken boşalan sporcu)
dünkü (kaçırdığım) şaka mevzusu çerçevesinde açılan neredeyse her başlığa fıkrasına gülünmeyen adamın gülsenize amına koduklarım caps ini katarak güldürmüş yazardır. dün burada olsaydım dün de buna gülerdim. önce gülüyorum sonra veriyorum oyusunu.
kapıdan girdiği anda gözlerimiz birbirine kenetlendi..
şaka şaka elindeki patlamış mısır dolu kaseye odaklandım; o da anlamış ki hemen kenara koydu yemeyeyim diye. ( paylaşım yoksunu)
futbolu çok sevmeyen; ama insanları bağırsınlar diye gaza getiren baterist yazar.
ofsayt tanımımla biraz dalga geçti sanki; ama olsun.
93lülerle birlikte askerlik yapacak olan yazar.
Bugun tanistigim, elindeki aci duyularını kaybetmis yazar.
tez - antitez sonucu ortaya çıkan sentezdir kendisi.

annadın sen onu koççççuuuuummm.