bugün

görsel
Mercedes 280 sel w116 kasa.
Hep otomobil, hep binek.
Normalde ben de binek eklerdim ama farklılık olsun.

görsel
Bir tostosum olsun diğer arabalar sizin olsun valla.

görsel
Öyle illa BMW Mercedes olsun diye bir isteğim yok, ancak eskiden honda civic type c ve s modellerine hastaydım. Ölmeden alacağım ulan.
Dodge Challenger - Tesla Model 3 . Hastası olduğum araba
şöyle bir arabayı kim istemez ki.
görsel
Mercedes s600 royale. Çok estetik çizgileri var.

görsel
görsel
görsel
görsel

budur. lan 15 senedir istanbul trafiğinde göbeğim çatladı kendisini formula pilotu sanıp angut angut araba kullanan tipler yüzünden. alacam bu arabayı çıkacam trafiğe. o yan yoldan gelip frene basmak yerine daha da gaza basıp ana yolda devam eden senin önüne girmeye çalışan ibişleri bir göreyim bakayım yapsınlar altımda bu varken. veya ters yoldan gelip daha sokağın başında oldukları halde düz yoldaki ve sokağın sonuna gelmiş sana selektör yapıp geri gitmeni isteyen kamiller yapsınlar bakalım o selektörleri. hele o makas ata ata giden ibişler. tam önünden makası atacağı anda hafiften gaza bir dokunacaksın görecekler makasın kralını.

istanbul trafiği en sakin adamı bile bu hale getiriyor işte.
Klasik mercedes-benz 280 se Sonderklasse.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Önce şı bisikleti bi alayım 20 seneye arabada alıcam. Hemde tofaş.
Benim için Maserati quattroporte olup sahip olmamın yakın zamanda pek mümkün olamayacağını düşünüyorum.
görsel
hayalimdeki araba bu ama fiyatlar aşırı yüksek sadece hayallerde kalacak gibi. gerçi arabam var ama hayalimdeki bu, bu olmazsada turbo fiat uno.
Mercedes 200 e.

görsel
görsel
eskiden a3 tü.

şu anda 49a ve 49y.

çünkü sefer sayıları azalmış. gelince dolu geliyor. hayalleri süslüyor haliyle.
Ford mustang, Tosbağa, Anadol ya da yeni olarak Hyundai ionic 5. Ucuz olsun, benim olsun, yeter.
Hayalimdekini bırak aldığımı versinler ameka. 15-20 gün arabasız kalmak nedir?
Çok da gözüm yok ya bir audim olsa şu gariban gönlüme yeter ve artardı.