bugün

(bkz: xiaomi redmi note 8 pro)
Xiaomi Mi-3

daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu.

http://www.xiaomi.com/en/mi3
fiyat araligina bagli verilecek tavsiye. git iphone 5s al o halde.
android olmasın da isterse 3310 olsun.
samsung monte olmasında ne olursa olsun.hayatımı kararttı bu telefon.soğukta dokunmatiği kafayı yiyor.
gavur işi olacağı kesindir.

helalinden olsun da hangisi olursa olsundur.
Note 3 olabilir.
nokia lumia 520 kullananlardan almak istediğim tavsiyeler.
sony xperia'lardan bir tanesi olabilir.
fiyat belirtilmeden yapılması gereksiz olacak olan tavsiyelerdir.
Bütçe farketmez her türlü s4 veya s3 alınmalıdır. imkan yoksa mutlaka beklenmelidir.
motorola microtac 9800x önerdiğim bir telefondur kardeşim.
para mevzusu sıkıntı değil ise naçizane tavsiyem iphone 5 dir. zaten para mevzusu sıkıntı değil ise, telefonun işletim sistemlerini de sikinize takmazsınız. al baba iphone 5, çatır çatır kullan.
uygulama sorun değilse nokia lumia 920. Uygulama çok olsun kaliteli olsun derseniz htc one x. Eğer bütçe düşükse nokia lumia 520 veya sony xperia j.
nokia c6-01 eğer ekonomik ve dayanıklı olsun istiyorsan. ben telefona çok para vermeyi sevmem bide aldımmı ömürlük alırım. geçen yaza kadar 2004 te aldığım nokia 3310 u kullandım. geçen yaz emektar tekleyince napçaz ne etçez derken girdim teknosaya kardeşim 5800 ı vardı onu beğenirdim ondan alayım madem dayanıklı diye sordum abi varmı diye adam dediki 2 senedir üretilmiyor o telefon hangi çağda kaldın sen. telefona çok merağım yok ne önerirsin dedim. oda onun hemen hemen 2 3 üst modeli c6-01 var dedi gösterdi 8 megapixel kamera siyah metal kasası falan var ele avucada geliyo gemi gibi telefonda değil dokunmatiği falanda hoşuma gitti aldım. belki 10 kere düşürdüm ordan burdan çizik dahi yok telefondan beklentisi asgari ihtiyaçlar müzik birazcıkta iyi fotoğraf olanlara tavsiyemdir. dış görünüşüde sade takılan insanlar için gayet hoştur.
0555822... lan...
pardon, galaxy ace- samsung hesaplı ve kaliteli. *
Eğer tek elleriyle tutabilecekleri büyüklükte ve fiyat/performans canavarı olan bir telefon istiyorlarsa;
(bkz: samsung galaxy s3 mini) *
iphone 4s.
iphone 5. tek kelimeyle muhteşem. ha ' ben solcuyum, kemalistim, amerikan düşmanıyım' karışmam.
(bkz: nokia 6300) defalarce kez elimden yere düşmesine rağmen hala sağlam olan telefondur. ses netliği de cabası. yeminle suya bile düştü hemen havluyla kuruttum bir şey olmadı.

maşallah çok kral telefon.
galaxy s4.
sony xperia z önericem ama fiyatı biraz daha yüksek. 13 megapixel, suya dayanıklı kullanışlıdır.
xperia x10 mini tavsiyemdir.
htc one s.
(bkz: nokia 3310) hem sağlam, hem sadık.