yalnızlık. yavşayan kızda yok ki.
Sabah erken kalkacak olmam.
sıcak. kış uykularını özledim şimdiden. benim bulunduğum şehre kışın geri gelişi nerden baksan dört bilemedin beş ay var. allahım aklımı çıldıracağım şu fırının ayarını 10 derece falan düşürsen olmaz mı. valla ölmeden yanıyoruz.
sahur oncesi banyo.
pof.
bugün çok az çikolata yedim. kız gibiyim yav.
nerde olduğunu bilmemek.
sözlükteki terör destekçileri.
Bu kitaplarda, dizilerde, filmlerde insanlar neden sürekli duş alıyor? Adam yemek yiyor duş alıyor, oturuyor duş alıyor, yatıyor duş alıyor. O eve gazmı dayanır? Dayandı diyelim o kadar duşa insan mı dayanır? Anlamıyorum ben bunları. En iyisi gidip "ılık bir duş alayım". Fesüpanallah.
entry girecek başlık bulamamak.
albuquerqueli yarim... ah şimdi albuquerque çöllerinde olmak vardı seninle. kaktüs suyu içmek vardı yarim. gel hadi artık ay yüzlüm, sigaram bitiyor.
görsel
Hayatında belki birine tokat bile atmamış iki tane gay yanyana yürüse ülkenin namusu için üzerine saldıran hatta yanına kalacağına bildiğinde öldüren insanlar ISID yuzlerce insanı öldürdüğünde bile ne protesto edebilir ne de onları taksimde bildiri dağıtırken görse ağzını açar ne omerlide hilafete bağlılık yeminleri atılırken orayı basabilir. Çünkü bu ülkede insanlar sadece gücünün yettigine dayılanır karşısındaki daha güçlüyse sadece tapar. Bu Bir tek benim canımı sıkıyor olamaz.
böcek korkusu..yine diken üstündeyim amk..
insanlar ölüyor! Kendi dertlerim bunun yanında öyle önemsiz ki...
kara delikler hakkında yeterince bir şey bilmiyor oluşumuz.
Klişe olacak ama alkol fiyatlarının yüksekliği.
Yani bu sıcak yaz gecelerinde avrupa'da olsam kristal berraklığında bir gordon's cin ya da gray goose votka içmek varken tombul şişe efese talim ediyorum.
Bir halta benzemeyen şaraplara bir dolu para vermek canıma yetti.
cihat ilan edesim var.
Canım cicianneciğim whatsappıma tecavüz etmesidir. Manitamdan bu kadar mesaj almadımdır.
Ağız yarası.
Pilava,dolmaya,sarmaya tatlı şeyler koyulması. mesela kuş üzümü,fıstık gibi.
Şehitlerimiz.
Sivrisinek.
Bütün aile üyelerinin facebook hesabı olması ve beni eklemeye çalışmaları.
Günahlarım.
Temelde insanlar,
mezun olup ortada kalma korkusu, sevdicegin konusmaya dahi vakti olmamasi, soylenen kelime tersten anlasildigi icin trip yemek, birsuru daha.
hala bir ispanyol erkeğine verememek. kuruduk amk.
Eski sevgiliye veda ettim.