bugün

entry'ler (284)

yazarların haykırmak istediği şeyler

içimde birikmiş onca şey var ki gerçekten yarını mı da dünümü de rahat bırakmak istiyorum ama yapamıyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

şu aralar kafam oldukça karışık. malum okullar açıldı okula gitmem gerekiyor ama gitmek istemiyorum. aynı zamanda bütün yazı evde geçirdim evde de kalmak istemiyorum . ne yapmam gerekiyor bilmiyorum zannımca küçük bir bunalımda olabilirim.

gecenin sözü

Dizlerine dağılsam yine kirpiklerinden, köprüler kursam kör aşıklara.

insanların acımasızlığı beni yoruyor

beni en çok yoran ve yalnız bırakan durumdur. yaşadığım onca şeyden sonra hayata olan bakış açım değişti. gelecekten beklentisi olmayan hayallerinin yerini umutsuzluk almış biri olarak sesleniyorum size gerçekten nasıl bu kadar acımasız olabiliyorsunuz başka birini üzmek ağlatmak nasıl keyif veriyor size? hayatımda sizin gibilere yer vermeyeceğimi kararlaştırdığım günden beridir yalnızım. evet sizin gibi olamadım iki yüzlü olamadım ya da çıkarcı bu beni yalnız bırakmış olabilir ama vicdanım rahat.selametle

sözlük yazarlarının itirafları

Gece gece sinir oldum hala elim ayağım titriyor. Arkadaşın yarın düğünü var evine gittim kız saçını boyamaya gitmiş evi bi güzel temizledim. Bide bi sürü misafiri gelmiş dedim ortak olan bi arkadaşımızı ben götüreyim bizde kalsın sanki kıza ne dedim yok ben kendi misafirime kendim bakarım yok o bize yardım edip ağda yapsın lan kız size hizmetçi diye mi misafir geldi. Kızda arkalarında başka yanlarında başka onlar yokken beni size götür dedi onlar gelince sus pus sanki zorla götürüyorum. Niye öyle dedim diye temizlik için teşekkür bile etmedi o kadar yorulduğumla kaldım.
Kimseye yardım etmeyin haketmiyorlar.

viserion

iki gündür acısını çektiğim ejderha. Boşu boşuna öldü yazık.

gece alınan kararlar

Çok mantıklı güzel kararlar alınır ama sabah uyanınca hepsi unutulur.

derdini anlatacak insan bulamamak

Birine derdini anlatırken lafını yarıda kesip ya o da bir şey mi benim başıma bu bu geldi diye kendi derdini anlatması. Gerçekten en gıcık olduğum şeydir.

dracarys

Ejderha ateşi demekmiş. 7.sezon 4. Bölümde ne kadar etkili ve güzel bir kelime olduğunu bir defa daha gördük. Daernys dediğinde sizin de tüyleriniz diken diken oluyor mu?

ölmek istemek

Geride bıraktığı insanların hayatlarına kaldığı yerden devam edeceklerini bilmektir. Sevgili gider başka eş bulur aile yeni doğan torunlarla seni unutur. Sahi her gün neden yaşıyorum ki ben diye düşünen var mı?

uzaklara gitmek istiyorum

çok uzaklara gitmek istenilince söylenen cümledir. bazen o kadar çok uzaklara gitmek istenir ki hiç kimsenin tanımadığı bilmediği yerlere gitmek istenir.

şu an ne yaşıyorsun

az önce iyice ağladım şuan mutsuz mutsuz duruyorum.

ağlayarak uyuyakalmak

ailenin ne kadar çok şey yaparsan yap en küçük şeyde ne yaptın ki hiçbir şey demesi ve ardından istemsizce yüreğinin dayanamaması ve ağlanması durumun akabide gerçekleşen fiildir.

sözlük kızlarının elleri

Bu ne biçim başlık bu ne biçim sözlük.

lee jong suk

pinokyo , w, doktor strange, kim bok joo (konuk oyuncu), high school 2013 vs. oynayan güney koreli aktör.
not : favorilerim arasında

gece 3 de sözlüğe giren kızdan karı olmaz

yine başladı yobaz time .

verilebilecek en güzel cevap

git işine kardeşim.

onun bunu okuduğunu varsayalım

Ne demek isterdiniz?
Seni çok özledim derdim ben.

kitap alıntıları

Bir insan bir insana, elbette yeterdi.
Sabahattin Ali

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Bazen hiç tanımadığım biriyle oturup dertleşmek istiyorum.