salata ve tiramisu. gerisini hatun halleder. yemekten sonra da sevişiriz inşallah, amin.
açarım resmini aga, bakıp sigara içerim, bakıp sigara içerim, bakıp sıgara içerim, bakıp sigara içerim, bakı...
her gün olduğu gibi şiir yazmaya çalışmak, müzik dinlemek. belki sahile iner yürürüm biraz. her gün yaptıklarımı yapıcağım.
Sevgi pıtırcıklarını görüp depresyona girmemek için derse dahi gitmeyeceğim. Bütün gün oturup bolca içki ve sigara tüketeceğim.
sabahın köründe gidilecek Ingilizce kursu Çıkışta mıc mıc olanları görmemek için hemen eve döneceğim.
evde oturup kola içicem. belki bir mucize olur bir sevgilim olursa bilmem artık programımı ona göre değiştiririm.
kendisine ulaşabilirsem kate upton'ı öpeceğim.
hafta içine denk geldiğinden dolayı, her zamanki gibi sabah kalkıp işe gideceğim. benim için birşey ifade etmeyen sıradan bir gün olacak.
sevgilimden ayrılacağım, bu sene de değişiklik olsun.*
Güvenebileceğim bir insan bulamadığım müddetçe sevgili pc mle baş başa geçireceğim 14 şubat'ı.
evden çıkmamak. o vıcık vıcık sevgililere sinir oluyorum (onları kıskanıyorum).
işe gidip akşam 19.30 gibi evde olacağım malum istanbul trafiği. daha sonra supernaturalın çıkan yeni bölümünü izleyeceğim. sonra bir kurtlar vadisi pusu izlerim. olur saat 11. 1 saat te sözlükte takılır yatarım herhalde.
ilk göz ağrım fenerbahçe'min maçı var.. daha n'olsun?!
yeter artık eşeğin kulağına su kaçırdınız iyi ki bir sevgiliniz var gidin sevişin hadi benden size izin adlı roman yazmak.
sabahın 8.40'ında derse gitmek.
"Bir milyar kadın ayağa kalkıyor" etkinliğinde protesto dansları yapmak. evet sevgili yok ve çok öfkeliyim sözlükçüm.
normal şeyler yapmak. her zamanki gibi.
meydanlara inip tüm çiftlere kem gözlerle bakmak. yok lan ne işim olur oturur çayımı içerim işte.
yemek-içmek-internet-televizyon-müzik-kitap-oyun-araştırma. normal gün la, kasmayın. gelmeyin "özel gün" adlı manyaklığa. standart gün. random.
Okula gitmek.
idefixden g*tümü evde yayarken kitap aldim. Onlari okuyacağım, sonrada uyurum, uyanıp bi daha uyurum.
derse gidip ardından film izlemek.
yılın diğer günleri ne yapılıyorsa onu yapmak.
efes-madrid maçına erkek arkadaşlarla gitmek. biz böyle de mutluyuz be.
şehrin en işlek yerinin en yüksek yerine çıkıp sapanımla sevgili avına çıkacağım. onlara unutulmaz bir gün yaşatacağım. erol taş gülüşü var burda.