bugün

50 tl ya eder ya etmez. ilk cikan akilli telefonlardan.
6000 gibi bir şey.
Önemli olan işlevi diyeceğim telefondur. Maalesef bana göre çok pahali yorumlara bakınca normal seviyede fiyattir.
samsung note 4, fiyatından haberim yok.
1600 tl.
1500 tl ( binbeşyüz) belki o kadar bile etmez.

Note 5.
görsel
4700 e almıştım 6 ay önce. allah, 4000 liradan ucuz telefon kullanacak kadar düşürmesin.
(bkz: 4000 liradan ucuz telefon kullanan tip)
samsung j8 1650 tl.

edit:vatan bilgisayar.
samsung kullanıyordum eskiden, 900 tl ye almıştı ailem. bir gün sebepsizce kapandı ve açılmadı yeşil oldu ekran. servis kovaladım durdum kullanıcı hatası kasası yanmış dediler. yere bile düşürmemiştim, ıslanmadı, şarjda unutmadım yani benim hatam gerçekten değildi. incelemeye verdik kullanıcı hatası diyip yırttılar. samsung gerçekten iki yüzlü bir marka, 2 sene garantisi var diyip 1 senede yanan telefona kullanıcı hatası diyorlar, bir sürü anı vardı, fotoğraflar vardı, konuşmalar vardı gitti. 18 den büyüksün madem telefonun sorumluluğunu alamadın kolay mı kazanılıyor o para kendi telefonunu kendin alacaksın dedi ailem. 3 ay telefonsuz geçirdim yaz tatilinde part time çalıştım bir dükkanda aylık 900 artı yol yemek, ağustos sonunda da 2200 e iphone 6s aldım. 3 senedir sorunsuz benimle, keşke hafızası daha gelişmiş olsaydı 32 gb ın 15 i kendi sistemine gitti ne anladım bu işten. telefonsuz 3 ay aslında güzeldi. maddi şeyler yerine konabiliyor ama ailenizin size inanmaması ve üç beş için harcamasının götürdüğü güven geri gelmiyor. Bu süreçte iş hayatının stres ve yıpranmışlığını, ben tatil yaparken yaz sıcağında çalışmak zorunda olan insanları, koskoca bir yaz havuza bile girmemenin getirdiği duygu, ve gerçekten beni kimin önemsediğini, ulaşmaya çalıştığını, ailene söyleme benim eski telefonumu veriyim diyen arkadaşımın gerçek değerini gördüm.
800 idare ediyor.
iki sene önce 700 tl ye almıştım. işimi görüyor ama son zamanlarda şarj sıkıntısı başladı.
5299 tela.
1350 Tl ye almıştım 2017 de .
450 lira.
2500e yurt dışından aldım tüm masraflarla. Şimdi vergisi zamı derken 4000 tl olmuş Türkiye'de. Yazık.
Ilk aldığımda 850 euroydu. şimdi 350 euro felandır.

Taş gibi telefonmuş helal olsun.
yedi buçuk lira.

görsel

yaşı yaşıma vs.
11666.

Yılan gibi telefon, yılan...
3000 ile 2800 arası değişiyor fiyatı. Ama ben aldığımda 1400 tl idi hey yavrum hey dolar kuruna bak şimdi olsa siksen vermem o parayı.
(bkz: lg g2) en fazla 300 tl falandi.

sizin gibi mal miyim amk iphoneye 2000 3000 para veriyim.

canavar gibi telefon.
Yaklaşık 2000. Huawei p20 lite. Yetiyor.
batarya dayanmıyor. yoksa o kadar fazla para vermezdik.
görsel
üç lira.
Samsung a30 sanırım 2200 tldi. Hedef 5 sene filan götürmesi yönünde.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar