bugün

Pazar günü haftalığı alinca 3 gun (bkz: marlboro) persembe sabahi para azalinca (bkz: mavi lark)
maddi durumum iyiyse kısa parliament, hastaysam marlboro touch blue, param yoksa kısa çestır.
chesterfield. çok çok zengin olunan durumlarda marlboro.
tekel tütünü sarma sigara. muhtemelen bok kurutup tütün yerine kullanıyorlar. koku bunu gerektiriyor.
kırmızı monte carlo, çok zengin olursam marlboro speyşıl.
adıyaman orta sert or camel soft.
Parlıament aqua light.
param hangisine yeterse ..
Ay başı maaşı çekince kısa parliament ayın ortalarında murattı para kalmayınca mavi kısa lark.
Iyiki içmiyorum dedirten başliktir. Beraberinde markaciligi da getirdigi nettir.
tutun sarip iciyorum yaklasik 7 yildir.
askerde alistirdilar, diger sigaralar cidden cok bos geliyor artik.

fakirlikten falan degil. hos sigara icmek ile fakirligi bagdastirmak zaten dangalakca bir sey. marlboro, parliament vs. gibi pahali sigara icince boyun uzamiyor, ayni bok..

sigaraya birinci ile basladim, babamin paketlerinden asirarak. sonra annem ile babam bosaninca anneme kaldim, maltepe ictim uzun yillar. sonra kendi ayaklarimin uzerinde durunca l&m falan ictim. tabi arkadas ortaminda her turlusunu de goturuyorduk. mesela sey olayi da cok sacma geliyor bana. yaklasik 20 yildir sigara icen birisi olarak; hicbir zaman "abi nasil iciyorsun sunu ya" "yok ben degistirmeyeyim, balgam yapiyor" vb. triplerini. ulan sigara bu, marlboro da icsen, lark'ta icsen ayni nikotin. ayni tat. bana hicbir sigaranin icimi farkli gelmiyor.

neyse, bir sigara ugruna bu kadar yazdiysam artik cidden uyumaliyim.
H2O marka. hava da sigaradan sayılmalı bence. O kadar duman, zehir karışıyor sonuçta.
rotmans.
marijuana sayılır mı?
Zenginken: Marlboro light veya kırmızı
Orta halliyken: muratti
Fakirken:vicory
kent swich.
Tüm kalbimle demek istiyorum ki...

Bok için arkadaşlar.

Kodumu keşleri ya.

işbu entiri: tek dal cuğaranın, bir tek nefesi bile sirayet etmemiş lookinin pembili akciğerlerinden oksijen soluyarak yazılmıştır.

"Soluyarak" dedim de içim bir hoş oldu neden bilmiyorum.
kent switch. demisken yakayım bir tane.
Camel soft.
iki dal malboranın içine kendi spesiyelimi karıştırarak içiyorum.
Camel box. Birakamiyorum lanet olsun.
Kaçak united.
Chesterfield click arkadaşımın deyimiyle çestırfistır.
Winston.
vogue mentol ya da djarum.