bugün

Haziranda iktidar değiştiğinde o zamanki muhalifler düşünsün.

Biz de bakalım kaç hesap kapanacak burda.
Ben şimdi tanrı yok dersem yalan olduğunu nasıl ispatlayacaksın?
Reis artık hiç konuşmayacak mı yani. Anlamadım.
En pis küfürlerimi bunlar iktidardan düştükten sonra şu veya bu gerekçeyle dimohrasi diye anıracak öşek yandaşlarına saklıyorum.

Harbi çok fena söveceğim. Sizi gidi faşist çomarlar sizi...
Beyaz TV ve ahaber tepesine beton atılmasını gerektirecek karar. Yalandan anladığınız bana yararı olmayan doğrularsa başka.
Devlet kurumunu sabah akşam meşgul edemezsin. Ayrıca inceleme yaptıktan sonra işleme alınıyor şikayetler vs...

Devlet kurumunu gereksiz yere meşgul etmekte suçtur... Swh..

Sabah akşam şikayet edene dava açmakta kolay... istersen açarlar sana. Yeterki iste beybi ..
sözlük aktrollerini de üzecek haber olabilir.
O zaman a haber boku yedi aq.

O kanunlar gün gelir sizi tartar.
Günleriniz artık sayılı olduğu için sorun değildir.

6-7 ay dişimizi sıkarız.
Üzecek haberi bilmem de sevindirecek haber belli.
Halkı yönlendirecek yalan haber, tahrik vs o.

Ota boka ceza verilecek olsa herkesi ahim üzeri zengin ederler.

Eleştiri ve düşünceni ifade edebilmek anayasal bir haktır...
Ve hiç bir yasa ve kanun anayasanın üstünde o la bi le mez.

Yalan yanlış korkmayın insanları. Asıl suç o aslında.
eğer tarafsız yönetilen adaletli bir ülkede olsa idik muhaliflerden ziyade hükümet yandaşlarını kahredecek olan haberdir. burada muhalifler 10 haberin 2 sinde yalan yazıyorsa hükümetçiler 10 haberin 12 sinde yalan yazıyor. eğer cimer gene cumhurbaşkanlığına bağlı ama herkese eşit mesafede bir yapı olsa bu sözlükten en az 15 tane hükümet yandaşı yazar şu anda cezaevinde olurdu. yalan dolan şeyler yazıyorlar gelip yalan olduğunu ispat ediyorsun bu sefer ağza alınmayacak küfür ve hakaretler ediyorlar. hem yasal suç işliyorlar hem yakalanınca kamu suçu işliyorlar. bir de utanmazlar yalanları ortaya çıkıyor ama 2-3 saat sonra aynı haberi başlığı değiştirerek gene paylaşıyorlar.
Yalan haber ve yanlış bilgi verenler 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası alacak. Bundan sonra sabah akşam burdan sürekli şikayette buluncam inşallah amin.

görsel