bugün

Bakalim sozluk kizi ortasindan sikilmis dis macunu kilikli kapoooooynan evlenir mi?
Kızından kızına değişir.
25 yaş üstü varsa alırım ben bir dal.
görsel
evet. onlar da insan değil mi sorusunu aklıma getiren beyandır.
evlenilir, çocuk bile yapılır.
(bkz: tabi lan manyak mısın)

akşama kadar sözlükte elinizin ayağınızın fotoğrafını paylaşır,

ergenler osbir çeksin diye cinsel içerikli hikayeler anlatırsınız birlikte.
yok evlenilemez dinen sakıncalıdır bir kız ile kızın evlenildiği nerede görülmüş.
SANIRSIN sözlük kızları uzayda yetişiyor sonra buraya geliyorlar , ulan yan masada çalışan arkadaşınız bile olabilirler .
ama sözlük kızlarına sesleniyorum sözlük erkeğiyle evlenmeyin.
o ; sözlük kızı.
sen ; uzaylı.

olur neden olmasın.
evlenilir. içlerinde çok iyi çocuklar var. gönül rahatlığıyla alınabilir.
Evlenilir. birbirinizi troller, entry girer, kavga ettiginizde nick alti girer. Eksi oylar ile hinc alirsiniz.

Talipleri beklenir.
Bence bi cay icsinler.
Evlenilmez.
Çünkü biz kekolarla takılmıyoruz.
Kafamda belirlediğim bi kac yazar var aslinda. Tabi kabul ederlerse.
Ama iliski devam eder mi bilmiyorum.
(bkz: ya tutarsa)
80 kilo ve çirkin bir kızla her gece aynı yatakta uyumayı mideniz alıyorsa neden olmasın.
Kuzu çevirme yapabilicekse itinayla evlenilir.
bok atmalar haric de bu sozlukte yazan gercektren cok guzel olup karakterli hatunlar da var. ona gore yani.
görsel
Evlenilir. Evet.
Şimdi şöyle eğer konuşup buluşma neticesinde bir noktaya varılırsa burası bir nevi tanışma vesilesi olur. Buluşunca da kalpte heyecan varsa ve uyum oluyorsa neden olmasın. Yani demek istediğim şey reel şart bu işlerde.
ilk önce şu noktada bir anlaşalım 'sözlük kızı' ya da 'sözlük erkeği' böyle bir kavram doğru değil.

sözlük kızı ya da sözlük erkeği yoktur.Sözlük kullanıcısı olan kadın ya da sözlük kullanıcısı olan erkek diye bir kavram vardır.

Hani o kütüphanede, okulda, iş yerinde, sokakta yürürken gördüğünüz hatta diğer sosyal hesaplardaki gibi bir insandır sözlük kullanıcısı olan kadın/erkek.

tabi herkes nasıl kullanır ne amaçla kullanır orası kendine kalmış.Yahu bu sözlük kullanıcısı olan kadın/erkek yine biziz.Şimdi siz kime neden çamur atıyorsunuz?
sözlük kızını dışarıda tanıyıp sevsen evlenirsin. sözlük kızı olunca bir şey değişmiyor sayın yazarlar.
sözlük kızı ya da sözlük erkeği yoktur.sözlük kullanıcısı olan kadın ya da sözlük kullanıcısı olan erkek diye bir kavram vardır. Buda sözlüğün en kibar yazarı galiba. Gözlerim yaşardı üüüühüü.
evlenilebilir. siz evlenmeyebilirsiniz karar size ait. biz cemaat değiliz ki kimle evlenip evlenmeyeceğinizi söyleyelim.

valla evlenilebilir, bal gibi de olabilir yani.

işin garip tarafı bunları araştır evlenilmez diyenler ya buradan bir boklar yemeye çalışmış ya da hali hazırda bunu deniyor olan denyolar tarafından söyleniyordur. yavşamaya gelince listelerde zirveye oynayıp boklama konusunda da aynını yapınca ne yavşayabilirsiniz ne de boklayabilirsiniz. en iyisi siz altınıza sıçınız. boncuk arayınız. onla oynayınız.

birbirine laf atan insanları üstü üste koyup saddam bandı ile bantlayıp sonra bir güzel...
valla ben olumlu düşünüyorum.