bugün

çoğul eki kullanmak gerekir. Tekle yetinilir mi yahuuuu.
Fazlasıyla tehlikelidir. Ayrıca (bkz: sözlük seks mi lan)
konuşabilsem olurdum heralde.
Dikkat ette erkek Çıkmasın , sözlükte kız mi var ?
Aşık olmak başlı başına bir hatayken bir de sözlük kızına aşık olmak, cık cık cık, eksik kalsın.

Saçma bir durumdur vesselam.
üzülürsünüz tavsiye edilmeyendir.
Yokluğun danıskası değil, kader kısmettir. Hiç beklemediğin birisi ile görüşebilir, hal, hareket ve tavırlarından hoşlanabilir, yanında kendini mutlu hissedebilirsin. Olmaz deme oluyor....
3 aydir yasadigimdir. Şuan gayet mutluyuz. Umarim uzuuun yıllar sürer. Buradan hayatima boyle bir etkisi oldugu icin sozluğe tesekkur etmek isterim.
Yüz yüze görüşüp kahve içilmişse olabilecek en olağan durumlardan biridir.
Bende oldu. Tanıştık sevdik falan takiliyoruz güzel yani. Burdan hatuna selam.
Biz sadece onlarla mı mesajlaşıyoruz sanıyorlar ? salağa yatmaya devam.
herkese mavi boncuk dağıtmıyorsa gayet de sözlük yazarı olmayan bir kadına aşık olmakla aynı durumdur. ilgi manyağı bir tipse her an başka birine gönlünü kaptırabilir dikkat edin yada siktir edin ya.
Sözlükte yazar olan kız da bir insandır ve sözlük dışında da bir hayatı vardır. O hayata geçiş hakkı size verildi ise kıymet bilin o zaman. * *
Yine Sözlükte gerçekleşecek kız isteme merasimine dayı ya da hala olarak katılmak istediğimi belirtirim efenim.
"Hadi canım ordan." Denilecek vakadır.
kim bilir kaç kişi tarafından açık oylanmış bir kıza aşık olmaktır.

bi düşünsenize aşık olduğunuz kıza başka bir erkek "ehehe çok qüzel yasmışsın * " diye mesaj atacak, bir başkası seri artılayacak, bi diğeri nick altı girecek...

çekilecek çile değil.
(bkz: dün gece yine nickini öptüm de yattım)
Kına düğün göreceğimiz etkinlik
evlenin de iki eglenek be kardasim.
Söz ilk entry niz ilk basliginiz benden.
çaresizliğin daniskasıdır. az kafanı camdan çıkart da bak bi aq o derece mi kötü durumdasın...
Nickini hatırlamıyorum biri daha böyle olmuştu. Sonra ağustos ayında askere gideceğini öğrenmişti. Yazık ya. Ne yapıyor şimdi acaba.

Tehlikeli durum aman dikkat beyler.
Kızı zall dan istersiniz artık.
yuh be olum ama artık..
zekasına aşık olunabilir evet ama o kadar. fazlası olmaz.
Aşırı abazanlıktan yanan beynin yanılgısı.
sağol canım ama ben seni üzerim *