dün mini cooper'la gezen hanımefendinin kolları güzeldi ya. nickini hatırlamıyorum ama anahtarına kapışma teklifim hala geçerli.
görsel
sabah güneşinde parlıyorum adeta.
https://galeri.uludagsozl...B1n-kollar%C4%B1-1259224/
Sözlük abazanlarının Sözlük kızı fotoğraflarından yugioh'daki exodiayı canlandırması gibi fotoğraf toplayıp birleştirdiği başlıklardan birisi.
Kas geliştirmiyorum...

bilek güreşine merak saldıydım 2-3 aydır. Bilek güreşı yapan milli sporcu bir arkadaşı yenince hemen gel spora başla dediler. Bi havayla gidelim dedik. Tabiki Çok zor gelince bıraktım. Acayip bi spormuş... bileğime çok güvenirdim. Ne babayigitler varmış meğer...

Aslında narin bir kızım. Narin bileklerime bileklik hediye etmek isteyen arkadaşlar olursa da mutlu olabilirim.

(img:#2082429)
görsel
hadi şakacı erkekler, bir kaç erkek kolu fotoğrafı koyun da kahkahalara boğulalım.
Ohaha hiç kıl yok kezban değilmiş.
lan daha dün çaylak olmadı mı bu ne ara açtılar hemen?
Yav bu kadar Master of mizah Nası toplandı buraya o kıllı kollar aman aman gül gül yarıldım yerdeyim şu an :(
Niye kiz basligina atiyorsunuz lan.
Allaha sitem mi ediyorsunuz bizi niye kiz yaratmadin diye bu yolu mu buldunuz.
Ee hani nerede kızlar? Bu internete para veriyorum ben boşuna açtırmayın bana başlığı.
bi kaç kol gördüm, artık hayata daha farklı bakmaya başladım. adeta benim için bir aydınlanma oldu. iyi ki, başlıklarıdır.
ağda yapmayan bakımsız kollardır.
Gerek sporsuzluktan gerek katı diyetlerden dolayı Aşırı incelmiş kollardır. Bu yağsızlığın üzerine yapılacak her çalışma parçalı kas görüntüsü sağlayacaktır.

(img:#1900017)
yürek parçalayan bazı kollardır. "guantanamo"da mı tutuluyorsun arkadaş nedir bu haller yahu her yer yara bere içinde.
Bu kadın kafes dövüşçüsü falan sanırım. Her yeri yara bere içinde iq.
(bkz: cenabet gezmek)

Bacım üç ağza, üç burna, sonra bütün vücudu yıkıyosun...
Kol kesmez bizi amk, göğüs dekoltesi veya dudak atın. Kolu götümüze mi sokak, bi hayir yapiyonuz tam yapın ablası.
@2 kol değil bildiğin bacak.
Sonra ilgi bilmemnesi diyorlar da kızıyorsunuz kızlar..
Midem bulandı.. Kadında kıl hiç tahammül edilmeyen bir şey, zaten kadınım diye dolaşan birinde kıl varsa o daha olmamıştır.
Kızlar boydan bir fotoğraf koyun da millet rahat etsin. Bir gün kol , bir gün bacak ,yok saç , eller. Erkekler bu konuda daha cesur.
bacım bu da sabır ama ya kaç oldu çok afedersin cinsel yerlerini koyuyosun kol bahanesiyle. evet.
''bari sen yapma'' denilesi kızların kollarıdır.