bugün

bana selam yazsinlar hemen duserim.

dusme konusunda 1 arif erdem 2 burak yilmaz 3 ben yani.
Hunharca meme capsi atiyorlar, haci şakir gibi pak duygularim taciz oluyor. Bakmiyim diyorum sirf ayip olmasın, burnu havada demesinler diye 1 sefer bakip kafami çekiyorum.
Selam demek yeterlidir herhalde.
açık oyluyor zilliler.*
edit: al işte biri hemen beni düşürdü bile.*
bence yazmasına bile gerek yok kız olduğunu belli etsin yeter. zaten anında mesajlar gelmeye başlar.
mesleki ve teknik diyelim biz ona.
(bkz: ayaklarım güzel mi diyen kadın) *
Çirkinlerin öğrenemeyeceği teknik.
görsel
siz başlığı okuyana kadar bir tanemiz daha düştü bile.
Niyet ettikten sonra tek kelime yeter. Istisnalar tabi var ama kaideyi bozmaz.

(bkz: Selam)
ben düşmeye hazır bekliyorum.
(bkz: ayak fantezisi)
kilit pas atarlar.

(bkz: özel mesaj almak isteyen yazarlar)

kıps ;)
görsel
arkadaşça yaklaşmaları en büyük teknikleri arkadaşlar. ben uyarayım da. şöyle ki;

geçtiğimiz günlerde astrofizik üzerine bir yazar arkadaşımla konuşmağa başlamıştık. konu konuyu açtı derken, ben bu arkadaşıma, inanın cinsiyetini bilmeksizin, derdimi açmağa başladım. o da allah var dinledi, derman olmağa çalıştı.

gel zaman git zaman bu yazar arkadaşım, çengel bulmacadan sonra vaktimi alan en çok unsur haline geldi. arkadaşlça yaklaşıyor, o böyle oldukça ben daha da ısınıyordum.

en sonunda ağzındaki baklayı çıkardı;

- nihatçığım konuştuk, dertleştik. iyi güzel ama tamam artık. müsaitsen bu çarşamba bana gel de beni bi güzel yala

deyiverdi.

derhal gardımı aldım. "ben, 62 yaşında, 3 çocuk babası, ereksiyon problemi yaşayan bir insanım. bundan sonra lütfen bana ilişme" dedim. o günden bu yana bana arkadaşça yaklaşan her yazar arkadaşımdan ne yazık ki uzak duruyorum. siz siz olun bu tip insalara dikkat edin arkadaşlar.