bugün

Lan oğlum bu gibi başlıkları canlandırmayın kalbim küt küt atıyor sonra heyecandan.

Sözlük kızı kimdir nedir bilmem ama sanırım 'sözlük kızı' tabirine aşığım veyahut hoşlanıyorum belki de çekici geliyor. Her neyse. Seviyorum seni sözlük kızı.
Entry yazabileceği güzel başlıklar arayışında.
tramvayın en sonunda sehayat ederek evime gidiyorum.
Memeleri ile oynuyorlar...
Merak edilen sorunsaldı çözüldü.

Ya ben şu evlenme teklifinden Vazgeçtim tatlım benim evlendiğim kadın mozaik taşın üstünde çömüp ıslak mendile sigara söndüren çay tabağı yerine mickey mouselu tepsi kullanan bir kadın olamaz.

Yoo yoo gerçekten sen olamazsın.
görsel
Bazılarının evlilik hazirliklari yaptığından eminim.
görsel
Yanlış anlamayın benim yaptığım ders çalışmak değil. Kalemlerime bakıp mutlu olmak.

(img:#1845180)
Hayret bugün yana yatmış kuku fotografi gelmedi.

Varoşluk kokuyor.
Bence de yemek yemeyin, poponuz değirmen taşı gibi olmuş, bacaklarda fabrika bacası maşallah.
Kukularını kaşıyorlar.

Haşırt haşırt diye. Rahatladın mı? Hadi yat simdi.
anayasa hukuku ses kayıtlarımı dinlerken huzursuz huzursuz sözlüğe bakıyorum.. daha acı ne olabilir?
görsel
Evlerini küçük kolilere dolduruyorlardır ne yapacaklar bu saatte.
(bkz: oltamı attım bekliyorum)
Size ne?
Arka sokaklar izliyore.
Entry yazıyore.
sözlük erkeklerine laf yetiştiriyorlardır.
(bkz: cicekli siirler bayim)

Sözlüğe bugün hangi görseli atsam diye düşünüyordur.

Peşin edit. Tirnaklariniz gozukmesin gorselde ricadir.
ne yaptığımı merak etmişsiniz.

uyanışımı venüs'ün doğuşu ile özdeşleştiriyorum elbette???

boş vakitlerimde kendimi severim. 

(img:#1851554)
mesaj bekleyip yaza kadar götlerini nasıl eriteceklerini düşünüyorlar. erimez o göt amk.
" sevgili adayı bir bebekle staj evraklarımı teslim etmek için yola çıkıcam birazdan. " Cümlesinde ki Bebek ne zaman ben olacağım canım Allahım <3
Çalışıyordu.
Yorgunluktan pert.
Netflix and chill demek isterdi gönlüm.
yatağa geçtim ama uyuyasım yok. hayatımı gözden geçiriyorum. yaptığım yanlışları düşünüp tekrarlamaya devam ediyorum. ben iflah olmaz bi yıkığım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar