1. 1.
    yeni nesil yazar. sözlükten beklentisi yüksek. yonca falan diyor. sanırim dört yapraklisini bulmamizi istiyor. Hosgelmis.
    6 -2 ... bekire kiz ariyorum
  2. 2.
    yonca diyerek fotograf yukleyerek arkadas bulunan internet sitesine yonlendirmek isteyen yazar. kasim gozum bana, yazdiklarim size.
    24 -10 ... deniz sacli kiz
  3. 3.
    ozdemir asaf okuyor olma ihtimali yuksek olan yazar.
    4 ... hakanali
  4. 4.
    didem madak sevdiği her halinden anlaşilan yazar. ben de çok severim. ruhu şad olsun.
    5 -2 ... orusbunun evladi
  5. 5.
    yeni bayilikler alacak olan yazar.
    2 ... bekire kiz ariyorum
  6. 6.
    11. nesil yazardır. umarım bütün güzel kadınların aşk üzerine yazılan her şiirin onlar için yazıldığını sanmasına rağmen orhan veli'nin bu duruma üzüldüğünü ve şiirleri sadece iş olsun diye yazdığını biliyordur.
    8 -1 ... the adamin biri
  7. 7.
    bi didem madak havası var ama neyse, hoşgelmiş, şiirli şiirli şeyler yazsın da okuyalım.
    2 -1 ... lemme get my popcorn
  8. 8.
    nickini okuduğumda gözümün önünde papatyaların belirmesini sağlayan yazar. nesildaşım aynı zamanda, hoşgelmiş.
    5 ... siyahtan beyaza sevgilerle
  9. 9.
    (#23903940) bu kadar sevgiyi ne yapacağını sormak istediğim yazar.

hayır yani, adam beni bu kadar sevse ben kızarım; bu kadar sevgi normal değil diye.
    fazla ve gereksiz değil mi bu kadarı sevgi?

(#23906712) evde ayakkabı ile dolaşanlara pis demiş ama kendi istekleri çok daha pis.

ekleme: cevap vermekten aciz yazar. pissin lan işte, kusmuğunu mu yesin adam?

Ekleme 2: eklemeyi yaptığım saate ve entry girdiğin saate bak sayın yazar, kendinle çelişme kafi.
    4 -8 ... book degil kitap
  10. 10.
    Anaaaa kizmis bu yazari. Sinirli degil kiz bayan olanindan.
    4 -3 ... benisizbuhalegetirdiniz