bugün

Donuzladığım yazarlar herhalde.benim sayfa sakin
insanları çok önemsiyorsunuz, ben dahil burda kimseyi umursamayın.
ben moderatör olsam böyle kavgalarda iki yazara da anında çaylağı basardım.
Burayı önemsemeyin diyenler 2 gün sonra en azılı kavgayı yapıyor amk. Sorsan herkes bu lafı diyor ama her gün kavga var. Samimi olun puştlar. Bak ben şahsen yaparım sözlük kavgası. Öyle delikanlıyız.
saglam bir linc olsa da katilsak.

nerede o eski linçler.
Kadın yazar ve erkek yazar arasında ise : erkek çaylak.
Erkek ve erkek arasında ise : iki erkekte çaylak.
Kadın ve kadın yazar arasında ise : memesi iri olan kazanır.
Hiç değişmeyen kuraldır.
Yesinler birbirlerinidir.
Hiç karışmadım. Çok merak ediyorum.
hep karıştım. çok seviyorum.
boş muhabbetler.
benle kavga ètmeye cesareti olan aktroll varsa beklerim aktroll tokatlamayı severim de onun dışında gereksiz kavgalardır.
genelde 9 ile 15 gün çaylak olmayla sonuçlanır. boş iş.
Uzun zamandır olmayandır. En son melek yüzlü abimizin küfürlü ayrılışı oldu, o da kavga değil. Kan görmek istiyorum, vahşet görmek istiyorum. Birbirine bilenen yazarlae kavga etsin!
Sizde iyi alıştınız amk eee
Çekirdeğini alan koşuyor.

Kepçe izleyen emmiler gibisiniz.
arkadaşlar aynı an da iki kavga çıkınca takip edemiyoruz. lütfen tek tek kavga edin çift olarak.
görsel
Bir birinizi ısıramadığınız için siniriniz geçmez. boşuna kalp kırmayın, değmez.
izlemesi bazen eğlenceli olsa da bazen anlam verilemeyendir. sadece yazdığı şeylerden yola çıkarak, o yazılanları da doğru dürüst anlamadan, karşındakine ithamlarda bulunmak ki birbirini hiç tanımadan, kim olduğu hakkında gram bilgisi olmadan bunları yapmaları çok absürt.
Gereksizdir, çıkıs tuşuna basınca burda olup biten herşey burda kalıyor zaten ciddiye alıncak bişey değildir.
zall sözlükte kartları yeniden dağıtıyor.
sözlüğe bazen renk getiren olaylar bütünü.
2 gün önce kanka olanlar bugün kavgada, bugün kavgada olanlar 2 gün sonra kanka oluyorlar. Sözlükte miyiz, acunun survivorında mı belli değil.
Dedikodu gruplarını sevmeyen, ama kavgaya bayılan bünyemin layıkıyla takip edemeyip, burulduğu kavgalardır.

Allahını seven detay atsın.
Olmaması umulan, dilenendir.
Hiç kavga olmasın ister gönül.
hep kavga olsun ister gönül.