bugün

yapılması muhtemel olan programdır falandır filandır.

lan sözlükte ne kadar çok sevgili var arkadaş!...
birbirlerine başlıklarla, entrylerle cevap veriyorlar.
eski sevgililer kararlarını gözden geçiriyor, taze sevgililer ilişkilerinin boyutlarına burada karar veriyor negzel.

benimle evlenmek isteyen?
ben 1 aydır sözlük yazarıyım.
karmam 28 self sufficent.
entrylerime konu olacak bir güzel kız arıyorum.
sevgili sözlük beni evlendir.
başlık modaratörlüğüne talip olduğum hede.
Ortalığı kızıştırır, arada bir göbek atar, seda sayan takliti yaparak garantili reyting toplarım.
çift olan bireyin tek başına sözlüğe adım atması durumunda bile çifti tamamlayan diğer tarafta sözlüğe geçiş yapacağı için böyle durumlar söz konusudur.
konuk olmak istediğim prog yok lan öyle değildi evet konuk olmak istediğim şimdi başlık desem silecekler evet ne diyordum konuk olmak istediğim izdivaç. o yazar öbürüne yakışıyor mu? efendime söyleyeyim hangsi sümsük hangisi kaş çok pardon tecrübeli yaparım yani sözlük. valla bak.
(bkz: sözlüğe esra erol un gelmesi)

(bkz: sözlüğün çığrından çıkması)
Zamanının önemli bir kısmını üyesi olduğumuz allahın belası bu format başında geçirdiğinden kelli sosyalize ve mobilize olamamış, e haliyle norveçli ünlü filozof Ole Gunnor solskjer cyber relations girdabına gark olmuş sözlük yazarlarını baş göz etme, bir yastıkta kocatma, dünya evine sokma formatıdır.
22-77 yaş arası, Allah korkusu olan ,ateist de olur. hiç evlenmemiş, yurt dışı olabilir.
Çocuğu olabilir...
Taliplerimi bekliyorum.
(bkz: Sözlük bana karı bul lan allahsız)
26 yaşında bekar bir beyefendiyim.
21-25 yaş arası hanımefendi taliplerimi bekliyorum.
Not: Niyetim ciddi

Yapılması hayırlara vesile olacak faaliyettir. Katılın arkadaşlar, kısmet bu işler belli mi olur.
olasi halde su diyologlar geçer.

e: (er kişi espri yapar)
k: gulsenize yavsaklar

e: deep web diye bir sey varmis diyola
k: cem uzan a hapis şoki
k: internet explorer
Arada boyle kullandigim dogrudur. * * *
Arz talep meselesi.
pek çoğumuzun ihtiyaç duyduğu; yapılması gereken platform.
Locadaki arkadaşlardan yorum almak istediğim birisi var; olur derlerse açılacağım.
günlerdir sol framde gördüğüm ''30 yaş üstü azan kuduran bekar kadın erkek yalnız mutsuz evlenecek '' tarzı başlıklardan sonra işin ciddiyetini anlayıp el atmaya karar verdiğim olay.

evet gençler herkes bana dm den kısa bir özgeçmiş ve foto atıyor ben zoom üzerinden canlı yayınla sözlük izdivaç programını sunuyorum siz de burdan yorum falan yaparsınız hadi göriyim sizi.
Bulamadım şu sözlükten helal süt emmiş öğretmen bir hanım efendi.

Sizin ben izdivacınıza bor dökeyim..
bi çay içelim.
Niyeti bozdu saplı sapsız ne varsa getir diyor. Siz yine de az ötede durun.
Öncelikle çocuk beklentisi olan hanımların şehir ve yaş bilgilerini tarafıma göndererek başlayabiliriz.

Çocuk istemeyen hanımlar bir şey göndermesin.