bugün

"Ege denizi bir yunan gölü değildir. Ege denizi bir türk gölü de değildir. Binaaleyh ege denizi zaten bir göl değildir"

(bkz: demirel)
anonim hastalığına yakalanmış kızların özgüven kıskançlığı, anonim hastası erkeklerin de ezik olması sebebiyle batan hade.

isteyen istediğini paylaşır size ne?
isteyen istediği kadar fotoğraf atar. bundan rahatsızlık duyan başak burcudur. kurallara körü körüne ve sıkı sıkıya bağlıdır. ikilemeleri de sever. kimse gülüp eğlenmesin, ilgi çekmesin ister. kıskançtır. uğurlu günü de salı. salı diye uğurlu gün mü olur? re za let!
Instagram değildir tabi. Instagram sadece foto atmaya yaramadığı gibi sözlükte sadece entry girmeye yaramaz. her yerde bir sürü özellik var isteyen istediği özelliği kullanabilir tercih meselesi.
sözlük düşünce yarışıdır, kazananı olmaz.
Atan atsin , atmayan atmasin . Ben de bazen yemek fotosu koyuyorum. Böyle ufak tefek şeylere takilmayin.
isteyen istediğini atar. Kızlar arasında bir cekememezlik var galiba. Birbirinize bu kadar düşmanca yaklaşmayın. Canı istiyor atıyor ilgi topluyor. Biz de o da eğleniyor. Bu tür şeylere gerek yok.
(bkz: zallstagram)
Sahibi misiniz pardon?
Görsel ekleme butonu konmuş bir mecrada siz rahatsız oluyorsunuz diye atmaktan vazgeçeceğimiz herhangi bir fotomuz yoktur.

Bunu bir derdim var kısmına yazın.
Bence sitenin amdinleri bu karı kız tayfasına para verip foto attırıyor.

Hepsi de ayna önünde kamerayla yüz kapatılan cinsten.

Ruhsal sorunları olan kız fotisi.

Yazık.
instagram olduğunu iddia eden de yok. Ov.
Sözlükler olduğu yerde saymayacak illa ki degisecek. Degiştigi sekliyle sevelim kabul edelim. Eglenmiyor bizi sinirlendiriyorsa burda bulunmamak da yine bizim elimizde. Belki ilerde sözlük ici farklı uygulamalar olacak, onları da seve seve kabul edecegiz. Ben yıllarca eski tasarımı kullandım, bir gecede zorla yeni tasarıma gectik mesela. Naptım, olsun dedim bunda da vardır bir hayır.
--spoiler--
nicke tıklayınca dördüncü nesil olduğunu gördüm.

--spoiler--

otorite konuşuyor, yararlan bu tecrübeden birader.
sürekli fotoğraf paylaşma merakına isyandır.
Yok sözlük erkekleri, yok sözlük kadınları, yok uzun saçlı kadınlar yok efendim kısa saçlı kadınlar, küpe takan erkekler falan filan.
sikeyim sikeyim sikeyim... kendinizi değil de fikirlerinizi paylaşmanız gereken platform değil mi burası?
siktir git kendini instagramda paylaş iyice tinder'a dönderdiniz siteyi sikiş delileri sizi.