bugün

"Efendi erkeklerden hoşlanıyorum" ayaklarını bırakın lütfen aslında biraz piç, vurduymaz erkeklerden hoşlanıyorsunuz değil mi ?

" benden daha iyilerine layiksin " bahanesi de baydi artık bilin yani.
şimdi efendi erkekten kastın ne? hiçbi kadın sevgilim beni aldatıyor ilgilenmiyor diye mutlu olmaz. ama surat beş karış, sürekli aynı rutinde yaşayan şunu yapalım mu deyince hep hayır diyen biri sıkıcı olur. aynı tipin kızı da sıkıcı olur. ufku biraz geniş tutmak lazım. efendi olucam diye kasılmayın, kibar olun, abartmadan iltifat edin, duyarlı olun bi şeylere, karşınızdaki kişiyi potansiyel sevişilecek kişi diye değil de hayatınız boyunca yanınızda olabilecek bir "insan" olarak görün. yok ben bunu da istemem ille p.ç olacak diyen kız varsa da hayırlı işler.
Tip ya da meslekten şahsen meslek daha önde benim için.

Issız bir adaya düşsem yanıma içme suyu,bilimum yiyecek ve uçağın kara kutusunu alırdım. Karnımı doyurur beklerdim.

Donuzlamak ne demek bilmiyorum,yeniyim^^

Canım yanınca çirkinleşmem,kafam atınca çirkinleşir iğneleyici olurum. Canım yanınca canımın yanması geçene kadar beklerim.

Bir erkeğin en çok gözlerini severim, gözlerinin içi gülen beyleri samimi bulurum.

Ben maço değil romantik erkek tercih ederdim, çünkü ben de öyleyim^^

Ifşa olan hemcinsim hakkında umarım beklediği ilgiyi görmüştür de bir daha sözlükte görmek zorunda kalmam diye düşünmekteyim.

Vurdurmak kelimesinin geçtiği soru cümlesini görmezden geliyorum, diğer kız arkadaşlarıma başarılar diliyorum.
@63 çok sinirli bir insanım zaten sinirlenirim ama çirkinleşmem.

@65 evet var saçma sapan şeyler yazıyorlar.

@68 yanlis bi genelleme aksine efendi erkekler 5-0 öndedir benim icin.

@70 tip ya da meslek sonraki sıralarda gelir. Ağır basan adamlığıdır bende sonraki sıralarda tip önde gelir sanırım.

@72 tip benim icin ilk sırada degil ama önemsizde diyemem diyenlere de inanmayın zaten. Ha neden önemlidir tipini begenmediginiz bi insanın içini çokta merak etmezsiniz.

@73 bi hata yapmis olabilir her insan hatalar yapar fakat beni ve diger yazarları kızdıran durum dinle icli dışlı olup ayet hadis paylasan insanın ertesi gün o tarz resimlerini görmek. Iki yüzlülük olarak geldi hepimize sanirim en azindan bana oyle geldi.

@74 romantik vıcık vıcık erkekleri sevmiyorum. Evet. Maço ve ayılık arasındaki ince çizgiyi de kaçırmasın ama.

@75 1. sapkınlık olarak goruyorum. Bir kadının gözleri varken ayaklarina hayran olmak nedir?

2. Tam bilmiyorum ama 30lu rakamlarda sanırım.

3. Issız bi adaya düşsem yanıma iki şey alsam yeter.
Istedigim herseyi koyacagim bir bavul.
Istedigim her şey.

5. Gözler her zaman için en etkili yerdir.

6. Fifti fifti paylasmayacaksan sekreteri olmazdım zaten.

Şimdilik bu kadar kimse cevaplamamis ben cevapliyim dedim.

@82 öğrenci efendim.

@83 tamamen can sıkıntısı.
Kızlar tuvaletinde pisuvar var mı?
neden kendinizi yamayacak yağlı bir enayi bulduğunuzda yıllarca arkadaşlık ettiğiniz sürekli bokunuzu püsürüğünüzü anlatıp zırladığınız derdinizi dinleyen size arkadaşlık ve kardeşlikten başka hiç bir şekilde yaklaşmamış arkadaşınızı hiç haber vermeden veda bile etmeden her yerden silip engelliyorsunuz. bu yaptığınızı doğru buluyor musunuz eğer yaptıysanız aynaya bakınca götveren bi kezban olduğunuzu düşünüyor musunuz...
Hiç mi kendinizden başka bir şey düşünmezsiniz?
Sorular şahsa sorar gibi sorulmuştur. Sohbet konuları sorunu kendimizde arayın doğru düzgün insanlar doğru düzgün davranan sohbet eden insanları saçma salak triplerle yormazlar. Sohbet bu kimse kimseye şeetmiyor. Bir kendi niyetinizi birde karlı tarafın niyetini sorgulayın. Boş sorulardır.
görsel

iyi de neden?

Gece gece aklıma takıldı da.
Babam boyle pasta yapmayi nerden ogrendi?
Ne işiniz var burada.
Beni neden sevmediniz ?
1. Kadınlar 3 kat daha aşık olup karşı tarafın yetersiz aşkı ve ilgisinden sonlandırıyor.

2. Babanız pasta yapmayı ciciannenizden öğrendi

3. Kafa dağıtmak. Düşüncelerinizde umrumda değil

4. Neden sevmedik bilemiyorum nick inin iticiliğinden olabilir

Cevaplanan sorulardır.
Marş basmıyor.
"ben seni arkadaş olarak görüyorum" dedikten sonra ilişkiyi tamamen niye kesmiyorsunuz?

sevgili olmayı kabul etmeyip sabah akşam "naber" mesajı atmanın mantığı nedir açıklar mısınız?
Dolar oryantele bağladı, Doları boşver, altına yap altına*
Başkanlık sistemi hakkında ne söylesek boş, her türlü ülkenin ebesini sikecekler Zaten..
bu sorum şişman kadınlara rica ederim cevaplayınız.

mini etek giyip o yağlı bacaklarınızı ortaya çıkarınca seksi ya da güzel olduğunuzu mu sanıyorsunuz? yani o eteğin giyilme amacı tam olarak nedir? teşekkür ederim.
bidliğim kadarıyla kiev deplasmanında puan alırsa atlıyor
ayrıca kievin shevcenkolu günlerini bilirim.
hey gidi hey.
özel mesajı kapalı tutmaktaki mantık nedir.
Eşcinsel misiniz?
Beni neden sevmedi ?
ikilemde kaldığınız zamanlarda sizi çok sevenle mi yoksa sizin çok sevdiğinizle mi beraber olmayı seçiyorsunuz?
Sevişelim mi ❤

Beybi!
karşınızdaki erkeği bile bile sinirlendirmek için yaptığınız şeylerden haz alıyor musunuz bacım? bunun cevabını hep merak etmişimdir
bir tercih yapacak olsan;
seni her şeyden çok seven ama senin sevmediğin adamı mı, yoksa her şeyden çok sevdiğin ama seni hiç sevmeyen adamı mı, seçersin ?