zaten çok önce bittiğini fark etmiştim 1 yıl gibi bi süre sonra daha kötü bi hal aldığını gördüm, buraya dolusan insansı yaratıkların öz eleştiririsiz ne dediği hakkında pek Fikri olmayan (güzide yazarlarimizi konu dışı tutuyorum) boş yapıp bişey yaptığını sanan başkalarına saygısız fikir ve eleştiri yapmayı bilmeyenler daha kötüsü bunu öğrenmek için en ufak bi çaba göstermeyen ipini koparinin rahatça girip volta atabildigi bı ortama olmuş ve burda vakit geçirmek mantık dışı gelmeye başladı.
yine bazı yazarlarimizi ayrı tutuyorum ama bokunuzda boğulun eğitilmez cahiller.
6 ay gelmedik noldu buraya.
(bkz: günaydın).
ekşi sözlük kadar bitmemiştir.
yıllardır bir eto'o iki sözlük bitmedi gitti. bi bitmediniz gitti.
Evde durulan bu günlerde bile 300 kişiyi göremiyor sözlük. Evet.
Sıkmış tespit. Biteli 8 sene olmuş yeni mi anladınız ? Sıktı artık !
Vay anasını ya hiç de fark etmedik.
maalesef ki doğru önerme. popi yazarlar 8-10 tane yan nickle yazarak ayakta tutmaya çalışıyorlar ama nafile. birisi de 10 milyon gömdüydü bu ortama. geçmiş olsun ona da.
herkes evlerdeyken ne acaipti her akşam birileri kapışır sonra küfürleşir sonra silik olurdu. hey gidi günler.
Doğru bir iddiadır.

Gömelim.
Acı gerçektir. 5 yıl sonra online sayısı 100'ü geçmez.
kaliteli entry girmek: er/hatun kişinin, manevi ve maddi dünyasıyla doğru orantılı olan hede. 400bin tl borç ve 2500 tl para ile buraya yazılabilecek çokta şey yok.
hiç eski yazar yok, kavga ve ifşalar bitmiş, meme atanlar sözlüğü bırakmış.
bu aralar herkes bitik. ne hayattan ne sözlükten zevk alamıyoruz.
bitik olmayan adamın burda ne işi var. hepimiz bitiğiz : )
sözlük bitmedi, sözlüğe olan talep azaldı sadece. yoksa yıllardır aynı kalitesizlik, aynı aptallık devam ediyor. eskiden şöyleydi, böyleydi diyenlere de bakmayın. oytunkaran ve lookin gibi tiplerin tepeye oynadığı, sürekli solda olduğu bir sözlüktü alt tarafı. ne kadar kaliteli olabilir?

-ha kalabalıktı, daha güzel geyik dönüyordu, daha çok insan vardı vs. orası ayrı tabi.
Pire olmuş. Meh Meh Meh

Sözlüğün vadesinin dolduğu iddiası.
yıllar yıllar sonra sözlüğe dönmüş olan ben kişisinin de düşündüğü şeydir. şimdi "sen kimsin ki?" deyip geçmişi falan kurcalamayın, 10 yıl önce sözlüğe kaydolmuş ben ile şimdiki ben nasıl aynı değilsem, 10 seneki sözlük de şimdiki sözlük değil. sorun bende mi diye düşünüyorum, dünden beri gündeme bakıyorum, başlıklara bakıyorum, girilen enrtylere bakıyorum, bir şeyler yazmak istiyorum, yazılanları okumak istiyorum ama sözlük bitmiş. sol tarafa baktığımda "dur şuna da entry yazayım sonra da bu başlığa yazarım" dediğim hiçbir şey yok. yıllar önceki nesil kavgalarını hortlatmak istemem ama yeni nesil yazarlarda mı sorun var yoksa biz ihtiyar yazarlar kendimizi mi saldık? sırf inadımdan biraz daha takılacağım ki gene eskisi gibi bağlanayım buraya ama çeken bir şeyler de olsun isterim beni sözlüğe.
Geldim geldim patlama.
bu entry en az 15 eksi almazsa sözlük resmi olarak bitmiş demektir açık ve net.
sözlükten beklenti içinde olmak hatadır efenim. giriniz, eğleniniz, çıkınız. insanlara bakıp yaşıyorsanız maalesef sözlük dışında da mutlu olamazsınız.
Ben çifte gidiyorum bitenler çıksın kasıyo.
Ülkemiz gibi...
biz de dibini sıyırıyoruz ama en tatlı yeri burası.