bugün

naçizane, kimseyi kırmadan yahut kırma amacı gütmeden düşüncelerimi paylaşmak istiyorum yüksek müsaadelerinizle;

zall,

prodüktör olurdu.

arabeskkadin;

sağ duyu olurdu.

totonok folmondoko boton gomo;

rakısını içip çekimleri izleyen, çekimlerden şahane tespitler çıkaran adam olurdu.

kedilerinbabasi57;

kedileri kollayan hayvansever olurdu.

kale3112;

belgesele konu kale olurdu. düzüm hehee.

begum azapoglu;

"bu belgeseli çekiyorsunuz ama israilde çok daha iyisini yaptılar zaten" derdi.

aklakara;

"belgeselde hande erçel yok, izlenmez bu. ayrıca off türk kezoları hadi eyv" deyip çeker giderdi.

jimmy tudeski;

çekimlerini capsini alıp sözlükte paylaşırdı.

forza aslan beşiktaş antalya;

tezahürat yapardı.

ben de belgeseli dikkatle izlerdim. hassas ve yaşlı insanları kırmamak adına senaryoda, kurguda değişiklikler talep ederdim.

not: kırılan arkadaşım varsa lütfen uyarsın hemen editleyeyim.
ben narin ceylanları avlayan erkek aslan olmaya adayım.
Belgeselden daha çok sinema filmini andırabilir. Şöyle ki 3 bölümlük bir film çekilirse birinci film (bkz: Uludağ sözlük 11 nesil) olarak adlandırılabilir. Bu filmde oytunkaran ve aydınoğlu ikilisinin liderliğinde eski yazarlar 11. Nesile saldırıyorlar. Filmin sonunda Aydınoğlu saf değiştiriyor.

ikinci filmde (bkz: Uludağ sözlük troller savaşı) Aydınoğlu’nun saf değiştirmesi ile (Aydınoğlu 11. Nesil silinsin derken kendisi de 11. Nesil olmuştu.) troll ordusu köklü bir üye kazanıyor. Burada sahneye özellikle titanik filminde batan gemi çıkıyor. Bu filmin sonu aydınoğlunun silik yemesi ile bitiyor.

Üçüncü film ise( Uludağ sözlük:iç savaş) bu filmde trollük bayrağı aydınoğlunun elinden düşüp vasat troll olarak adlandırılan yazarların konseyine düşüyor. Çünkü biliyorsunuz ki bu troller organizeler. Trollük, cinsellik, saplantılar ve okumayı dahi kaldıramadığımız başlıkların hadsafada olması ile iş çığrından çıkıyor. Sonra oytunkaran, Titanik, tengir budun, kamikaze pilotu vs ismini hatırlamadığım yazar arkadaşlar hep birlikte harry potter’daki dumbledore’un ordusu gibi toplanıp sözlükte iç isyan çıkartıyorlar. isyan başarıya doğru giderken aralarına karışmış bir kaç ajan işi bozuyor. Ve isyan sekteye uğruyor. Sırada ise dördüncü film var.

Bundan sonrası spoiler. Senaryo bende. Bul beni zall.
senaryo ekibinde olurdum.
Premier, avit ve edius bilmemden dolayı kurgu işlerini halledebilirim.

Zall'a cut kurgu yapacam...
kukla tavşan siken kedi olurdu.
http://d.haberciniz.biz/o...-20130905AW000642-4-t.jpg

sözlük erkekleri.