bugün

Ismi ile nickime bildiğin atıf yapan dizi. 3 dizi içinde fragman olarak yorum yaparsak en eli yüzü düzgün bu gibi görünüyor. Özel efektlere ozenirlerse tadından yenmez.

(bkz: not today)
yakında (bkz: star tv)de başlayacak asker dizisi..

kurtlar vadisinin ekibinden timur (polatın adamıydi uzun boylu eleman) ile pusat Çakır var..

Ayrıca yapımci tims..
Dag 2 basarisindan sonra bi askeri dizi/film modasi basladi. Bu tutar gibime geliyor. Tutmasa bile diger üçünden daha iyi olacagi kesin. Keske Murat Serezli de bu ekipte olsaydi. Adama kafayi baya taktim yalniz. Tövbe tövbe.
star'da başlayan yeni dizi. dağ filmleri tutunca hemen uyanık yapımcılar atladılar bu işe. kanal d'de isimsizler, star'da söz. yakında diğer kanallarda da göreceğimize eminim bu tür dizileri.
dizi fragmanının ilk saniyelerinde amerikan askeri ve japon hemşire gördüm sanıyorsunuz, sonra geçiyor.
Ihhh olmamiş.. halbuki fragmandan cok umutluydum.
isimsizlerden daha iyi olmuş dizi.
Kadrosu yer, diyalogları da yer.

Ekip Az önce askeri uçakta bir testten geçti sanırım, adamların deli olduğuna ben bile inandım.
insanlar tarafından asla tutulmayan.

örnek:

"Seni bırakırsam şerefsizim, soysuzum."

"içeriz gardaşım, n'olacak?"

"ben senle evlencem"

özet: ne sevda, ne dost, tutan yok bu mereti.

ayrıca, eğer bir şeye, "yapacağım" ya da benzeri bir şekilde kesin ve net bir cevap veriliyorsa bu da bir sözdür. illa, "söz veriyorum" demeniz şart değildir. çünkü ağzınızdan kaçan her kelime bir senet olmalıdır. yani, en azından ben böyle bildim.
isimsizler'deki gibi slogan enflasyonu yok. eli yüzü daha düzgün bir dizi.
Dağ 2 yide sevmiştim ama bu dizi sadece ilk bölümü ile dağ filmini bile solladı benim kanaatime göre.
namustur.
ilk bölümden klasik türk dizisi girişi yaptı aşk hikayesi üzerinden gitmekten amacına ulaşabilir mi bilinmez.
harika bir dizi.

ilk bölümü film tadındaydı umarım böyle devam eder.
Fragmanindan umutluydum ama olmamis malesef. Tolga saritaso role uymamis iste. Aksiyon sahnelerini izlerken bi gülme geldi. Düşünün artik.. ama çaylak Feyzullahi sevdim) onun için izlicem.
Bir kez verildiğinde tutulması gerekendir. Verdiysen tut, tutamayacaksan verme. Net.
insanın sözleriyle eylemleri arasındaki zaman farkı olmadığında tanrı olur demiştir nietzche. çünkü kendisi bir uyuşturucu müptelasıdır.
Şuan izlediğim dizi. Olayları gayet güzel yansıtmışlar fakat tolga sarıtaş bir tık olmamış gibi.
Daha 3. Bölümden reytinglerde zirveye oturmuş kaliteli dizi. Helal olsun.
Ayrıca (bkz: aybüke pusat)'a doktor bahar rolü çok yakışıyor. Oldum olası hayranım zaten kendisine.
Genelde milletin tutmadigi şeydir.
Saçmasapan bir dizi.

Ne oyuncular karakterlere oturmuş, ne filmde oyunculuk mevcut, ne senaryo.

Helikopter düşmüş. Içinde kadının kocası, kızın babası var. Ama sanki her gün düşüyor çok normal tepkiler. Komutanın benim oğlum mu bana ne şeklinde düz yazı okurcasına haber vermesi.

Beşiktaş'ta, bebek'te alemlere akarken sanki bir anda askere alınmış zengin piç tipleri. Psikopat terörist tipi dahi oturmamış.

Bu dizi öteki rakibi görülen dizilerden kesinlikle zayıf. Öteki iki dizi de bunun fersah fersah önünde.

Dün babamla hayatımızdan 20 dakika çalan dizi. O dahi benim bu tepkilerime hak verdi.

Tektük zayıf yanları olsa da savaşçı ve isimsizler bundan iyi dizi. Net.
her dizide olduğu gibi keskin nişancı bir asker yaklaşık 10 dakka dua eder arkadada ilahi bir fon müziği çalar ve amin der alnın çatından vurur bu tür dizilerin özeti budur.
Başrolde küçük kuzey tekinoğlu var.
şuan yeni bölümü olan ama izliyemediğim dizidir.
Başrolde komutan diye hobbit oynatmasalardı iyiydi.
Başroldeki elemanı kim koymuş lan oraya. Ancak bu kadar kötü bir cast seçimi yapılabilir.