kendisini erkenden de olsa gani gani kutlamak istediğim yazar.. darısı "öbür" kutlamalara diyorum..
ayrıca yoğun isteği üzerine bir adet zaman makinesi hedaye edeceğimdir, fakat galiba milföy hamurundan birtakım şeyler daha bi tatlı olacaktır hedaye bakımından.. *
şu sözlük denen yerde yaklaşık bir yıldır bir sohbet içerisinde olduğum kişi.. devamı da olasıca.. bol kitaplara, albümlere, filmlere, konserlere..

zamanın berisinden gelen büdüt: artık "yok" yazarı..
çaylaklık ibaresini üzerinden atıp, yeniden sözlüğe gelmiş yazar.
ağzından bal damlayan şahsiyete verilen takma ad.
kardeşim bi siktir git başımdan diye nara atmamı sağlayan yazar.
yazılarını begenerek okuduğum taktir ettiğim yazar.
tehlikenin farkında olan yazar. *
(#1763105)
(#1756214)..bu kadar sağlam yazdığını daha yeni fark ettiğim yazar..tebrikler..
(#1739845)

çaylaklığa geri sayımı başlatmış formattan bihaber seviyesiz yazar.
şimdiye dek okuduğum her girisinin altına, tereddütsüz imzamı atabileceğim yazar! * *
bağyan isimlerinden kişilik tahlili yapma uzmanı. ancak güzel tespitlerdir bunlar. (bkz: #1559008)
(#1405816)budur!
(bkz: #1223169) numaralı entrysi ile adapazarı ile ilgili çok yanlış fikirlere sahip olduğunu öğrendiğim yazar. yazık. *
sözlüğün artılarından. sohbet edilirken yaşımı unutturan, zaman zaman akıl veren, sohbetine doyum olmayan insan. beni -nedense- atkı ile bütünleştirmiştir. rüyalara düşmüştür vesairedir.
"ha bu arada, kelimenin doğrusu "şovenist" olacak" cümlesiyle alihan'ın ajdara şaplatmasını izlediğim zamanki tesiri hatırıma getiren güzel insan, güzel yazar.
şimdi bitti. *
(bkz: smooth talker)
nickimin sonundaki pvd'yi physical vapor deposition olarak çeviren yazar..
(bkz: allah iyiliğini versin)*
en bi delikanli uuser
bu yazara arkadaşı tanımam etmem, ancak şu vakte kadar ne boş bir yazı yazdığını gördüm ne saçmaladığını! durum tespiti konusunda sözlükte gördüğüm en iyi değerlendirici herhalde. merakla izlemekteyim.
bu adam karanlık tarafa geçip dartweider olmamış mıydı dedirten olgu.
şarkı ayağına kendi nickini başlık olarak açan yazar.
(#747549) nolu entrysiyle taktir ettiğim kaliteli yazar sıfatında nadirane yazar.
ilgi ile takip ettiğimiz limonsu.