bugün

bence en iyi tactical fps oyunudur.bu oyunu oynarken yaşadığım stresi başka hiçbir oyunda yaşamadım.
(bkz: swat 4)
(bkz: swat 4 the stetchkov syndicate)
rainbow six vegas ın yanında zayıf kalan oyun * *
zamanına göre güzel grafikleri olan çocukluğumun oyunu. 2012 de dünya üzerinde bu oyunu oynayan sayılı insanlardan biri olmanın havası başkadır.
güzel oyundur. adamı kitler. gerçekçidir.
Adrenalini tavan yaptiran oyundu zamanında. Müthiş bir heyecani ve atratejisi vardi. Olsa da oynasak.*
Müzikleriyle ve ses efektleriyle gerilim dolu dakikalar yaşatan oyun, hele ki timdekilerden birinin officer down repeat officer down nağmelerini duyunca şehit vermiş kadar üzülürdüm, horton, lerner, bronsky, garcia hepsinin ayrı ayrı yeri vardı senden komut beklerler ve çok sadıklardı tek tuşla hepsi yanında bitiverirdi, ne oyundu be.
team-mate lerden birine tek kurşun sıktığınızda, takımdakilerin "napıyon lan sen sör" diyip tüm şarjorlerini boşalttıkları oyundur.
Günümüz şartlarında çok güzel bir oyun çıkartılabilir.

Swat 4 ten daha keyifli bir oyundu benim için.
"stop Police, get down on the ground" laflarını aklıma kazımış efsane oyun. Bronsky vardı bi de bizim elemanlardan, kırmızılardan biri. Ah ulan ne güzel oyun, altı yedi yaşında oynardım çok da büyük değildim.
2003 yılında evimize ilk şahsi bilgisayarımızı aldığımızda içinde vardı bu oyun.

Age of Empires 1, Age of Empires 2, Counter Strike 1.4, Quake, Half Life ile beraber ilk oynadığım bilgisayar oyunlarındandır.
Bana göre en zor bölümlerden biri kilise bölümüydü. Çok kapı ve teröristlerin pusacağı çok nokta vardı haliyle olur olmadık yerde çat diye vurulabiliyordunuz.