bugün

zeynep tunuslu'nun karşısına çıkarılabilecek en iyi aday olduğu için yazmışlardır. en ünsüz, en zayıf, en popüler olmayan yarışmacıdır ünlüler takımından. zaten zeynep tunuslu adlı yılanın karşısında kim olursa olsun zeynep tunuslu gidecektir. fasulyeden yazılmıştır.

bu arada acun'un özge-ozge olayından bir numara yapıp zeynep tunuslu'yu adada bırakacağından feci halde kıllanmaktayım.
bu akşamki bireysel oyunda kimin daha güçlü olduğunu göreceğimiz yarışmadır.
nihat gücü tükenince yenilmiş görünmemek için şark kurnazlığıyla üçümüz beraber gidelim diyerek yardırdı. bu arada derya hafifliğin avantaj olduğu bir oyunda bu kadar dayanıklıysa güç gerektirende o adayı yerinden oynatır kesin.
sevgili 3t'miz ağaca çıktı ve ağaçta kaldı. hayatında yaptığı en çılgın 3 şeyden biriymiş, 5 de olabilirmiş. öyle bir şeymiş. ben bu adama çok sesli gülüyorum lütfen elenmesiiin.
yüzyüze programında çok kötü soru seçimleri yapılmış ve nihat ile taner'e kahraman muamelesi çekilmiştir. özellikle furkan, ertan ve ihsan çok yanlış ve subjektif sorular sordular. şu anda birçok insan nihat'ı övmüyor, eleştiriyor, bu yansıtılmadı pek, ve tefik ve özellikle asena gibi çok daha haklı görülen insanlar eleştirildi.
bu arada acun merve'ye söz vermekten kaçındı, nedeni merve gibi çok desteklenen bir yarışmacının acun'un reyting makinesi olarak gördüğü taner'i desteklememesi olabilir mi?
ünlülerin duş malzemeleri olan ödül yarışmasını gerilerden gelerek kazanıp dokunulmazlık öncesi göz dağı verdiği yarışma.
an itibariyle ünlü kızlarımızın aynı kabinde bıcır bıcır çimme fırsatı bulduğu yarışmadır.
an itibariyle kesin geri zekalı bir eylem yapılan şov programı, dizi, hayal ürünü yapım.
bir nihat doğan felsefesi.
"burası söyvarvıy beyler burda şaka yok herşey gerçeeeek!!!"
bu hafta ceyda'nın elenmesi gereken yarışma. hırslı ama çok başarısız bir yarışmacı.
bu arada ebru olsun, asena olsun, özge olsun bikiniyle salındılar ki sahilde kırkbir buçuk kere maşallah. yalnız bu ebru ve özge biraz dombalaklar gibi manken kriterleri için.
ceyda ile taner'in birbirlerine ana avrat gittikleri yarışma.
aslında zeyneple ceydayı aynı anda eleseler ne güzel olur. ha bi de, acunun yaptığı reklamın aldığı sponsorun haddi hesabı yok.
nihat doğan' ın ileride siyasete atılacağının mesajlarını aldığımız aksiyon ve kahkaha dolu tv programıdır.
araya reklam koymaya gerek yok bence. bütün program reklam dolu.
acun un sponsorsuz ödül yarışması yapmadığını fark ettiğim yarışmadır. şu anki ödülde filli boya kullanılıyor ödül kfc.
nihat doğandan nefret etme sebebidir bu yarışma 3t komedisiyle eğlenirken nihat doğanın saçma sapan konuşmaları beni sinir ediyor sırf bu nedenlede izlemem bu yarışmayı...
yarışmalarda ürünlerin reklamların kullanılmasından sonra aklıma gelen tekşey umarım bigün sıra okeyin reklamına gelmez kullanılırsa oyunun tehlikeli olacagı kesin.
yakında hatunların mayolarıyla t-box, muzlarla banana republic, nihat doğan konuşmalarıyla derby*, pis t-shirtlerle kirlenmek güzeldir, şekil bilekliklerle accessorize vb. reklamlar beklediğim yarışma.

bi kadın sakatlanıyor bu bölümde* ve ben beklemekteyim ''medipol, sağlıcakla'' şeklinde bir reklam...
(bkz: reklamlar)
(bkz: ahmaklık)
(bkz: vakit kaybı)
survivor yarışmacılarının nereye sıçtığını düşündüğüm kadar hiçbir şeyi düşünmedim. o değilde; oradaki kızlar hiç mi regl olmuyorlar? ya kaş-bıyık operasyonu? Hepsi lazer mi akıyolar ? bilgilendir beni sözlük.
acunun reklamın bokunu çıkardığı programdır.
survivor taçmin'in az sonra hastanelik olacağı program, yarışma.
şu taner'i gördükçe bazı ailelerin gebelikten korunma konusuna fazlasıyla eğilmeleri gerektiğini düşünüyorum.
Ailecek Taner'in çocukken menenjit geçirdiğini düşünüyoruz.
ayrıca Acun'a ne demeli arkadaş neydi o reklamı öyle ya, Dominik Cumhuriyeti'nde sen kalk izmir'deki toplu konutların reklamını yap. * *
o adada en iyi yıkanan pascal'dı hacı. adam ayak parmaklarının arasını bile iyice sabunladı aferin çocuğa. nihat doğan doğru dürüst şampaun bile kullanmadı pis adam. annesi taner'e hamileyken hep deliye bakmış galiba bu çocuk böyle manyak doğmuş ama çok seviyorum o ayrı.
güncel Önemli Başlıklar