bugün

ne sikim yarışma amk, elenen hakkıyla değil de milletin oyuyla belli oluyor. ne anladık bu yarışma işinden.
ha izliyor muyum izliyorum amk.
tanrı aşkına ne saçma bir yarışmadır o ... gerçeklik payına inanmıyorum belli bir süre sonra o kadınları hala nasıl saçları boyalı dip boyası gelmemiş,tenleri pırıl pırıl sonra makyajlı tırnaklar düzgün kalıyor nasıl ama mantık alır yani yok ...
adamlar öyle bir balık yakalıyorlar ki balık sudan çıktıktan sonra çırpınamıyor bile.*
insandan bozma hayvanları ve bol bol göt göbek seyretmek istiyorsanız, biçilmiş etek.
(bkz: survivor ünlüler gönüllüler 2)
survivor ünlülerin bir kısmı gerçekten yarışmacı olduktan sonra ünlü olmuştur.
bir taner'in olmadığı yarışma.
am göt meme seviyesindeki erkeklerle adonis baklava eksenindeki kadınların izlediği mastürbatif eğlencelik. sonra neden kültür seviyemiz yerlerde. evet.
derya büyükuncu'nun kasları için izlenir.
Taner dururken kazanmanın kimseye yakışmadığı yarışmadır. ooo yeaaah
nihat doğan ile derya büyünuncu'nun finalde aldıkları oylarda bir oynama yapıldı sanırım. nihat doğan ve sıradan pinti bir lavuk karşı karşıya çıkıyor ve nihat eleniyor. olacak iş mi? dünyada neler neler dönüyor. e bu oylamada da yaptılar demek ki bir şeyler.
çok yanlış ve haksız final uygulaması olan yarışmadır. sms uygulaması tamamen acun'a para kazandırma işidir. acun para kazanacak diye adetsizlik yapılması doğru değildir. hem sms hem de oyunların sonucuna göre bir format olabilirdi belki. bu yarışmanın galibi derya büyükuncu olmamalıydı.
dün akşam finali yapılmış yarışma. herkesin bildiği gibi derya büyükuncu ile nihat doğan finale kaldı ve derya kazandı. ben nihat doğan'ın kazanmasını istiyordum. ve bana göre kazandı da. ilk başta herkesin hemen elenir gözüyle baktığı nihat doğan, bütün favorileri eleyerek finale kadar ulaştı. çok hırslıydı ve kazanamamasının sebebi de bu hırsı yüzünden sevilmemesi. çok abartı hareketleri vardı; yarışma kazanınca avaz avaz "yeeeaaasss" "işte nd buduuuuaaarrr" diye bağırması, oraları buraları kırıp dökmesi vs. derya için kimse efendi, sabırlı filan demesin. efendilikle hak edilmiyor yarışma, yarışları kazanmakla hak ediliyor, kendi ve adadakiler için bir şeyler yapmakla hak ediliyor. nihat doğan da yapmadı bunları çok evet. ama daha çok hak ettiğini düşünüyorum. olan olmuş, derya büyükuncu'ya da tebrikler diyorum.
http://http://www.acunn.com/survivor/oylama
niye bu kadar bölünmüş bir ülkeyiz biz yahu? nihat doğan'ın embesil olduğu konusunda bile uzlaşamayacak mıyız gerçekten, yoksa sadece aşiret oyları mıdır bunlar?
bu arada survivor'ın kelime anlamı kurtulan, hayatta kalan olduğuna göre ve bu yarışma ada yaşantısı, ilişkiler ve gücü barındıran bir yarışma olduğuna göre tefik ve taner ıssız bir adada uçakları düşerse eğer diğer yolcular tarafından ilk kesilip yenecek asap bozma potansiyeline sahip olduklarından fazla varolamazlar, ilk öldürülenler olurlar.
gaza gelip oy yolladığım yarışmadır. evet, ben de 'kim oy yolluyo ya mal bu insanlar' derdim ama nihatın son sözleriyle nasıl nevrim döndüyse.. sonrasını hatırlamıyorum. neyseki yüz yılın kapağını yapmış bir final oldu. yarasın deryama, koçum benim.
Geçen sene olduğu gibi efendiliğnğ bozmayanın kazandığı yarışmadır. Fakat kazananı smsin belirlemesi tamamen yanlıştır. Lakin Turkcell'e ve Acun'a para kazandırmak için yapılan uygulamadır. Bari final geçen seneki gibi olsaydı.
hayatımda hiç izlememiş olmakla gurur duyduğum yarışmadır. ciddiyim siz olmasanız bir fikrim dahi olmayacak. gözün kayması dışında,
o yeah taner falan hep sizden duyduklarım. *
ayrıca acun entrikaları konuşan tüm arkadaşlara hak verdim. bana acunun düzenbaz biri olmadığını kimse kanıtlayamaz.
gözümüzden kaçan bir detay bakın; yetenek yarışmasında bir programda misal 100 kişi çıkıyorsa bunun kaçını seçiyorlar? yani beğendikleri herkesi seçiyorlarsa en son nasıl onar onar guruplar halinde çıktılar? finale taşıyacakları kişi sayısı belli iken bu sayıyı aşmamak için bence ki büyük ihtimal en baştan kimin geçeceği belirlenmiş halde. belki ufak tefek bir iki kişiye programda karar veririz diyorlar programda da birini seçerlerse diğerini elemek zorunda kalıyorlar. zaten böyle durumlar belli ediyor kendini.

acun sonunu yazmadan hiç bir şeyi oynamıyor gibi duruyor. kutu açmalarda da öyle. kutunun içinin değiştirildiği videoyu çok net anlamamıştım ama sürekli bir kurgu var fakat insanlara gerçek gibi sunuyorlar. çünkü halk realiteden hoşlanıyor.

ama bu insanları kandırmak olmuyor mu? daha ne kadar katlanacağız ki bu ekran soytarılarına ve soytarılıklarına?
sen butun yarısmaları kazan ama birinci olama. neden acun oyle istiyor. turkcell de arkadasında istedigin kadar noter olsun . adamlarına yollat 10 bin oy bakalım kim dayanabilecek karsında.
efendi adamın kazandığı yarışma. bu arada eşine bakıyorum piç tercihi realitesi için, kesinlikle o ailede femdom veya mistress durumu var. başka türlü olamaz yani.
derya acun'un adamı olduğu için kazanmıştır, yoksa ya tane yada nihat kazanırdı bu yarışmayı.
bir düşünün derya ne kadar popülerki, kim sms atar onun için.
nihat doğan kazanacağından o kadar emindi ki derya kazanınca bilal göregen gibi tepki vermeye başladı. boynu bükük dururken acun gelip kendisine teşekkür etti. teşekkürün gazı ile bir anda sahalardaki sabri sarıoğlu oldu. yani finalde derya kazanırken içine bilal göregen ve sabri sarıoğlu kaçan nihat doğan kaybetmiş oldu.
TEVFiK KESiNLiKLE iZ BIRAKMIŞTIR.
son iki gününü takip ettiğim yarışma. açık bir şekilde diyebilirim ki acun'un suratında nihat doğan'ı yarışmaya davet ettiği için bir pişmanlık vardı. bunun nedeni hem yarışmayı kazanması halinde 500 bin tl daha bu kıroya kaptıracak olması, ikinci nedeni ise de gerçekten bir canavar yaratmanın vermiş olduğu vicdani rahatsızlık. acun'un her halinden nihat'ın kazanmamasını istediği belliydi.

bir de 1.nin sms ile belirlenmesi kurnazlığı var ki fazladan 3-4 milyon doların daha cebe girmesi demek zannımca.

acun show tv den alacaklarını aldığında derya'nın parasını da verecektir.
"nd yoksa galibiyet yok!" diyenin kıçına totemlerin kaçtığı neticeyle sonuçlanan yarışma.
Adada geçen son zamanların b.b.g'si. Format allak bullak. Smsle adam mı elenir ne anladık yarışmalardan o zaman mücadele sadece sponsorların yaptığı reklamlar için düzenlenmiş oyunlar mı? Sürekli yediler içtiler bir tek zorluğu vardır yağmurlu havalarda gece kalmak onunda çözümleri var ama çözebilen çıkmadı daha. Sonrada övünmeyin dünyanın en zor yarışması diye tamam zor bir yarışmadır Survivor ama Türkiye deki formatı kesinlikle zor değildir.Bu son sezonda herşey vardı gösteriş, entrika,kavga,iyi bir cast ama başka planlardan dolayı resmen formatı yediler. Türkiye survivor sanırım en çok reklam geliri olan survivor yabancı versiyonlarda hiç böyle bir şey görmedim.
güncel Önemli Başlıklar