1. 1.
  tv8deki embesil programdır. nihat doğan ın olduğu yerden ne beklenebilir ki.

  ben izlemiyorum zaten banane amuğ.

  editasyon: amuga godugumun macunu türkçeyide kullanamıyor. aslı için (bkz: survivor panorama)
  4 -1 ... falanjist iskeletor
 2. 2.
  gercekten bu insanların başka işi yok mu diye düşündüren embesil ötesi programdır.
  1 ... ureten oblomov
 3. 3.
  hayatımda bu kadar salakça başka program görmedim. 5 kavanoz bal 100 tl reklamları bile daha güzel lan bunlardan, çünkü onların bile bir amacı var. bunların amacı ne allahsen? kendileri çalıp kendileri oynuyorlar resmen.

  bunlar kendini gerçekten fenomen falan sanıyorlar. bir de öyle bir yorumluyorlarki, tartışıyorlar falan. sanırsın panama adası türkiye'ye bağlanacak amk.
  2 ... bolivyano
 4. 4.
  Ben survivor i bile izlemiyorken ciddi ciddi bu programi izleyen var mı? Allah aşkına yok diyin lan. Noolur türk milletine yükledigim vizyon ve misyon ve güvenim sarsilmasın.

  izlemiyoruz diyin be hadi. Ben 5 dakika bile dayanamiyorum şu programa. Bir de orda seyirci olup soru soran insanlar aslen rus falan dimi? Yani teyzem işi gücü bırakıp gelmiş soru soruyor nagehan ne bok yer diye. Teyzem Allah aşkına git evinde yat ya.
  3 -3 ... goster oglum amcalara pipini
 5. 5.
  Ülkemizdeki gereksiz programların en gereksizi. Zaten ayda yılda bir televizyon izliyorum. Zapping yaparken tv8'de çoğu sohbet programlarının survivor'u tartıştığını görüyorum. Açın bir haber izleyin memleket meselelerinden haberiniz olsun.
  3 ... emre fosforoglu
 6. 6.
  survivor muhabbeti yapılan aşırı gereksiz bir programdır. açık ve net.
  3 -1 ... tarz
 7. 7.
  Öyle bir program ki sanki Survivor yarışmacılarını aç kalacaklarini soylememisler de adaya götürüp birakmislar gibi gösteren program.

  Kardeşim siz zaten aç kalacaginizi bile bile gitmiyo musunuz çok açız mahvolduk geberiyoruz diye neden agliyosunuz hahaha.
  ... patronum
 8. 8.
  survivor izleyen mallar bir de bunu izliyor iyice mallaşıyor.
  -1 ... papa jupiter
 9. 9.
  Öykü Serter ve Semih 'in mütemadiyen Hakan Hatipoğlu 'na boş, anlamsız ve kinci bir şekilde salladığı, resmen program kimlere kaldı dedirten program.
  Gerçeklikten uzak, sürekli her hareketin altında bir şeyler aramak için kurgu kurgu ilerleyen saçma bir formata dönüştü.
  Bu malların sunumuyla resmen Hakan 'in farkını ortaya koymus oldu.
  Mutlaka ve mutlaka seneye Hatipoğlu sunmali ki mantıklı bir şeyler duyalım!
  1 ... ceterizparibuz
 10. 10.
  Hala izleyenlerin olduğu görülünce şaşırılan program.
  ... howl