bugün

hain, kalleş arap olmarı yeterli bir neden. şerefli olanları vatanı için savaşıyor.
(bkz: Önce kendini doyurmak) Evet. Eminim.
çünkü araplar. bence bu geçerli ve mantıklı bir sebep.
Taciz eden bakışlarıyla sokakta yürümek bile zorlaşır.
Sebep sunmaya bile ihtiyacım yok. Demek ki istemem için hiçbir sebep yok.
Kodoman adamları nargile çekip gevrek gevrek gülerken benim mehmedim orada can vatan derdi için çatışmaya girdiği için. Kadınlar çocuklar tamam da o herifler defolsun gitsin.
Kendi vatanına sahip çıkmayan yaratıklar olması.

Dikkat ediniz; bu Suriyeliler için, insan veya hayvan ya da canlı gibi tanımlama yapılmamıştır. Çünkü, yeryüzünde bütün canlılar yaşam av sahası aile gibi yapıları için savaşır.

Mesela biz, kurtuluş savaşında insan olarak din millet vb değerler gerekçesi ile bunu yaptık. Amarikalı gazeteci hatıratında Ankara'yı oteli bile olmayan, sefil yoksul yıkık dökük yolu olmayan Ankara'ya ulaşımın araç ile tam bir işkence olup, sağlıklı bir su yemek bulmanın imkansızlığına dikkat çekerek şunu belirtiyor:
Sokak da kahvehaneler de insanlar Alman ingiliz Fransız italya dili ile konuşuyor, bu dil de kitap eski ve en yenisi bir haftalık gazeteleri okuyor. Bu yoksulluk yokluk çölü içinde adeta bir kültür vahası gibi Ankara...

Evet, biz kurtuluş savaşının tetiklenmesini bu aydın insanların sayesinde başardık. Avrupa'da bir eli yağda bir eli balda olan olacak insanlar sayesinde başardık.

Neyse, konuyu dağıtmayalım; vatanına sahip çıkmayan bu yaratıklar benim vatanıma mı sahip çıkacak?
içimiz neden aldık bunları?
çünkü manyaklık derecesinde menfaat hastasıyız

menfaatımız sözkonusu olunca dilimiz tutulur

gözümüz görmez.

din din deyip zır zır öteriz ama menfaatımız

söz konusu olunca aniden sesimiz kesilir.

o ne idüğü belirsiz herif bunların memleketini duman

ederken sesimiz çıkmadı. çünkü ? aziz menfaatlarımız.

o da yetmedi, karıştırdıkça karıştırdı, gık bile demedik

peki ya neden ? çünkü aziz menfaatlarımız.

şimdi böyle zırladınızsa ? 10 sene sonra ne yapacaksınız ?

merak etmek bile istemiyorum.

aman bize dokunmasında.
Bütün değiller hepsi bozuk. iran rocks.
pisler abicim bea kötü kokuyorlar briyantin sürüyorlar dar pantolunun altına iskarpin giyiyorlar. nargile içmeyi seviyorlar sevimsizler çok kalabalık oldular çokk ..
(bkz: Çünkü suriyeliler)
-ülkenin demografik yapısını mahvettiler.

-her yerde bağıra bağıra Arapça konuşuyorlar.

-bir sürü suça karıştılar.

-içlerinden bir sürü terörist çıktı.

-erkekleri abazanın teki. Kızlarımıza laf atıyorlar. Gerçi bizimkiler de çok farklı değil.

-sahilleri, parkları zaptetmiş durumdalar.

-bazı ilçeler ve illerde çoğunluğu ele geçirmek üzereler.

-ileride özerklik isteme ihtimalleri var.

-aramızda kültür çatışması yaşanıyor.

-malum partinin başımıza sardığı belalar.

-kendi ülkeleri var. Ülkelerinde suriyeli kalmadı aq. Delirtmeyin adamı.

-Dünyanın enayisi biz miyiz ulan? Bakmak isteyenler, masraflarını da üstlensinler. Koyarım saflığınıza şimdi.
adamlar her yerde kalabalıklar çok degıl 10 sene sonra dil istiyoruz dıyecekler senın aılende 1 tane çocuk varken onlarda 7 tane var evladının agzını burnunu kırdıkları zaman görürsün kalkınmayı ekonomiyi.
Bu ne Türklere, ne Suriyelilere özgü bir durum.

Suriyeliler ile Türkler aynı kültüre sahip iki millet değil. Bu nedenle Balkan göçmeni veya Kafkas göçmenleri ile bir tutulmamaları gerek.

Çanakkale'de birlikteydik vb. Halep o dönemler bir Türkmen kenti idi. Haricen yine Suriyeli Araplar da illa ki vardır ama alman taburları dahi vardı. illa ki her pay sahibini yurda davet edeceksek işimiz var..

Bir başka husus Türkiye'nin ekonomisi Türklere dahi yetmiyorken, 6 milyon insanı daha kaldırmamaktadır.

Şimdi ben soruyorum.
Neden istensin?
pkk'dan daha büyük bir tehlikeye yol açacaklarını düşündürdükleri için olabilir.. türk-kürdün ayrılmaz bir bütünlüğü var. suriyeliler ile bu bağ kurulur mu emin değilim.
Kendi çomarlarımız yetmiyormuş gibi birde suriyelilere katlanıyoruz.
Beka sorunu olmaları.