Hayır ya fransa vizesi olmalı. Çünkü bunlar türklerden çok fransızları seviyor onlara ilgi besliyor.
Norveç vizesi mi? O 3 kişiden 1 i benim. Ilk ben söyledim darılırım.
Bence 7 gün 24 saat Suriyeli Götü yalayan deve dudaklı götverenleri vizesiz Suriye'ye yollayalım.

Daha çok göt yalasınlar.

O orospu çocukları yılbaşı gecesi taksimde Suriye bayrağı açıp kutlama yaptı. Bakalım sana orada Türk bayrağı açtırırlar mı sayın göt biti.

Editlemezsem Çatlarım: ilgili göt bitinin kendine Norveç vizesi alma imkanı olsa bir dakika beklerse ben bişey bilmiyorum.
Valla ben varım. Ama “hain” diyenin anasını skerm o ayrı.
Bu iyiliği kim yaparsa yedi sülalesine ölene kadar hayır duaları edilir minnet duyulur.
afedersin "önce götüne giymeye don al boşver vizeyi" cevabının gelmesi muhtemel iddiadır. bu entry ile de gelmiş oldu galiba lan.
Alın AMK, bana da alın. Hain de deyin, neyin ihanetiyse artık. Bu Ortadoğu bataklığında yaşamaktansa, Norveç de olur Liechtenstein da.
Bence de bu islam düşmanları norvece gitsin de bizde huzur bulalım biraz.
onlara soran olmuş mu .

bırakın havlasınlar yahu .

kime ne zararları var .

havlayan köpek ısırmaz ki .

ısırsa da dişlerini söksek o suriyelileri istemiyoruz diyenlerin .

ama o cesaret nerde onlar da .

marketlere atmlere koşar onlar ancak .
Finlandiya olarak değiştirebiliyor muyuz? Olmuşken en iyisi olsun bari. Birde kayıtlar nerden?
Şu dişçilik ile haşır neşir olmak isteyen arkadaş söylediklerini buyursun gelsin denesin bekliyorum şahsen. Eniğe bak kimşn ülkesinden kimi dehliyor acaba. Tam tersi olması durumunda kendisine yardımcı olacağım söz birader diş hekimi benim.
Ben giderim ama norveç'te suriyeli olmayacağının garantisini de vermeniz gerek.
Bazılarının oluşumu daha ana babasının aklında bile yokken bizim ailemizdeki insanlar dağlarda terörist kovalıyorlardı. Zamanında biz bu fetöye piç derken, o piç de kumpasla bizim ailemizdeki insanları hapse atarken bunlar taşaklarını yalıyorlardı onun.

Şimdi kalkıp kimse burda bizim türklüğümüzü cebimizdeki kimlikle sorgulayamaz. Denemek isteyen varsa buyursun yerimiz yurdumuz belli. Taaa trabzonlardan kendini 15 temmuz kahramanı sanan arkadaşlara duyrulur.
kardes hayırdır ulke sana miras mı kaldı parayla mı aldın ne ayaksın? deveye bak adam kovuyor memleketten davar oglu davar.
görsel
bunlarla yaşamak istemiyorum. yolla beni. vatan haini de sen ve senin gibilerdir.
Bu hayın Norveçli fıstıklar ülkeyi perişan edecek desene.