bugün

amerikan çıkarlarına hizmet edecek olan yazarlardır.
(bkz: savaşmayın sevişin)
olası bir savaşta tsk'ya "beni de alın" diye başvuracaklarından son derece şüpheli olduğum yazarlardır. büyük ihtimalle yazdıklarıyla kalacak bu cesurlukları. olan yine garibanlarımıza olacak.
(bkz: bordo klavyeler)
okul tatili bir aya indirilmeden son kez üç ay dışarıda oyun oynayacak yazarlardır.
amerikanın ve israilin tetikçiliğini yapmak istemediğim için savaşmak istemediğim savaştır! bu orospu çocuklarının tek istediği bu coğrafyanın anasını sikmektir kendilerinin girmek istemediği suriye ye türkleri sokmak istemeleridir! onların ben anasını avradını sikeyim amına koduğum amerikalı-israilli köpekleri!

tezkerem de seferberliğim var çağırdıklarında arap köpeklerini vurmak için tabi-ki giderim ama bu sırf amerikalılar istediği için olacaktır onun için öfkeliyim!
klavyelerinin enter tuşuyla tetiğe basacak olan yazarlardır.
(bkz: bordo klavyeliler)
bu iktidar için bırak savaş tuvalete gitmeyecek olan yazarlardan olan ben değilim bu mesela. (subjektif değil nesnel bak bu ben katılmıyorum mesela onu bildiriyorum bilgi bu bilgi!)
Amerika'nın düşüncelerini uygulayacak olan yazarlardır.
aptal yazarlardır.
bırakın başka ülkeleri önce içinizdeki hatta başınızda ki düşmanlarla savaşın.
sözlüğün bordo klavyelileridir.
--spoiler--
"Tonight, we kill Makarov." - Captain Price

--spoiler-- *

ben gelmiyorum sikimde değil.
yaş daha 19 olmaz ki ama bu.
(bkz: bordo klavyelilerin suriye savaşına katılması)
-klavyem ve ben emrinizdeyim komutanım. *
ne için, kim için savaşacaklarını söyleyebilseler, onları tebrik edeceğim kimselerdir.
(bkz: ben almayım siz buyrun)
akp li yazarlardır. gidip savaşsınlar. sıfır sorun diyen onlardı. kurtlar vadisi çok izlediniz hadi uygulama zamanı. buyursunlar efendim...
gözlemlerime göre birçoğunda - hatta gördüklerimin hepsinde- bastır mehmetçik, ordu ne bekliyor ? ordu esed'i kazığa oturtsun, bombalayın ve türevleri gibi düşünsel bir iklim hakim. sen mehmetçik değil misin? hadi sen git savaş . görelim ne kadar delikanlısın . yok eğer erkek değilsen ; gönder babanı, kardeşini, kocanı, sevgilini..

başkasının kanı üzerine barbut oynamak ne kadar kolay değil mi a totoşlar?
hamas liderine "türkiye seninle gurur duyuyor" diyen yazarlardır.
suriye ile çıkacak savaşa karşı olsam da allah korusun savaş çıkarsa evde masa başında oturup çay ve sigara içecek adam değilim.

not: kanım biraz deli akar.
Arkada kalanlarda aklınızı sikeyim demekten geri kalmayacaktır.
önce amerika diyen yazarlardır.
amerika için savaşmaya gideni siksinler.
Bazıları su alan botlarını bahane ederek destek verdikleri savaştan son anda çark edeceklerdir.*