bugün

mersin büyükşehir belediyesi tarafından mersin sınırları içinde mezar yeri verilmiş leş. burhanettin kocamaz'ın yüreği partilisinin mezarsız kalmasına dayanamadı galiba. memleketimden utandım.
herkes çok güzel kelimeler yazmış.

adam arabasıyla görmüyor yayayı öldürüyor. savcı 1 yıl hapis cezası veriyor.
aslan yada ayı bir insanı öldürüyor ceza yok.
ama türkiyede aslan insanı öldürse aslana yemek cezası veriyorlar hayvanı aç bırakıyorlar. hayvan cezadan anlamazki.
Gömülmeden bacakları testereyle kesilseydi keşke...
Bunu icerde once gotoglani yaptilar sonra da geberdi gitti. Iyi de oldu.
kendisine bir al*vi bir mahkum tarafından tıklatılması kadar beni mutlu eden başka bir detay olamaz.

bu bataklıkta nelerle mutlu olabildiğime inanamıyorum.
tarsus ülkü ocakları üyesidir.
sünni ülkücüdür. ülkücülüğün dibidir. has türktür.
sepetçi alevisi bir mahkum tarafından karnı deşilen ülkücü türk.

katili hapisten çıkınca direk tartus'a geçip beni bulsun...
tuncelili alevi bir ailenin biricik kızını öldürmenin cezasını doğranarak ödeyen ülkücüdür.

özgecan'ın kanını yerde komayan kardeşimizi inşa'allah kapıda karşılayacağız. elinde zülfikarla fotoğraf çektireceğiz.
ne olduğu hakikaten önemsizdir.

rkdşlrma katılıyorum. önemsiz, zira adam ülkücü. hep ülkücüler mi alevi kesecek ? bu sefer de bir alevi kıtır kıtır kesmiş ülkücüyü. böyle şeylere kafayı takmayın. ülkücü bir türk mü ? ülkücü bir türk. bitti gitti işte.
arap vatandaşlarımızdandır. şerefsiz her milletten çıkar sözüm araplara değil tabi ki. ülkücü falan diyenler sadece kendi götlerini parmaklıyor o kadar. bilerek konuşuyorum üfleme değil.
ülk*cülerin hatırladıkça götünün yanmasına sebep olan sapık katildir.

lan adamın bozkurt işareti yaptığı boy boy resimleri çıktı. daha ne masalı anlatıyosunuz ? vallaxi bu mhkp-c'li teröristler hem ahlaksız, hem de mal.
Ateşi bol olsun.
Yattığı yer cehennem olsun.
Annesine üzülmüştüm ama morgun önünde.
Bu konular çok incedir.
Yüzde elli anne ve babanın çocuğa verdiği eğitim önemlidir.
Kaldı ki kafa travması varmış. Yanlış hatırlamıyorsam.
Kafa travması geçiren hastalar ömür boyu bakım hastasıdır.
Benim kardeşim kafa travması geçirdi ve ciddi kişilik değişimleri mevcut.
Öfke kontrolu ve kişilikteki değişimlere yönelik ciddi terapiler alıyor.
Ve ömür boyu üzerine titreyeceğiz.
Demem o ki böyle bakım hastası kişinin sağlıklı bir hayat sürmedi için anne ve babanın evladına verdiği eğitim önemlidir.
Burada yüzde 80 aile suçludur.*
cezaevinde hunharca katledilen insan.
ismini okuyunca pek hayırlı biri olmadığını düşündüğüm şahıs.

(bkz: kim bu amk)
zannedildiği gibi Özgecan'a tecavüz etmemiştir. sadece öldürmüş olan kişidir.
cem garipoğlu'na ve diğer manyaklara sempati beslenirken bu adamın ucube gibi anılması gerçekten çok ilginç.
sapkın ruhlu bir canlıdır ve birkaç yıldır leştir, üzerinden siyasi polemik yaratmak yersizdir.
zannedilenin aksine Özgecan'a tecavüz etmemiştir. adli tıpta cinsel saldırı belirtisi yok. sadece öfke kontrol probleminden dolayı Özgecan'ı öldürmüştür.
gebertildi ama benim içim soğumadı

Benim elime geçseydi bunun vücudunda mermi deliği olmayan yer kalmazdı.
şerefsiz, adi, pislik ve g.tverendir.
(bkz: Kral mq)
Ateşi bol olsun.
güncel Önemli Başlıklar