bugün

entry'ler (53)

36 cm penisle yapılabilecekler

değişik amaçlarla kullanılabilir.
(bkz: seyyar askılık)

erkeğin erojen bölgesi

elleridir.
(bkz: hünerli parmaklar)
(bkz: mandrake)

sözlük yazarlarının rüyaları

kendimi görmüşlüğüm var, hani filminizi izlermiş gibi. daha da ilgincini görmedim.*

güzel kızların daha çabuk iş bulduğu gerçeği

sektörün ne olduğu çok da önemli değilken**, liderliğe oynayan, bizim de bulunsun şiarından çok hakikaten misyon sahibi olan, özelikle de* çok uluslu şirketlerde asla varolmayan durumdur.

zonguldak denince akla gelenler

tepeliklere kurulu evler, ulaşımın yoldan ziyade yokuşlarla sağlanması.*

ilk aşkım olmadın ama son aşkım ol diyen kız

sürekli başkalarını tanımaktan ve her seferinde hüsrana uğramaktan bıkmış olan kızdır. eğer karşısındakine bu ciddiyeti tam olarak hazmetmiş olarak da yaklaşıyorsa ilişki süresince ayağınızı yerden kesebilir.**

evli kadınlarla ilişkiye giren erkekler

aldatmanın rezilliğinin başka bir versiyonudur. bunu, evli erkeğin ya da evli kadının yapmış olması rezillik olduğu gerçeğini değiştirmez. adam olan aldatmaz*, illa ki yapacaksa eşiyle münasebetini keser, öyle yapar. hem aldatıp hem de eşinin duygularını, beraberce sahip oldukları sosyal mevkiyi vs. sömürmek bir parazit olmayı gerektirir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

kahtalı mıçe.
siz gidin biz gelog
hem gidog hem gelog
aney bu kızı vermezler
boşuna gidog gelog*

yazarların ileride yaşamak istedikleri ülke

geçici olarak yaşadığım ve yaşamak istediğim ülkeler var. lakin sürekli yaşamak istediğim ülke, herşeye rağmen türkiye'dir. benim dokum, benim kültürüm, benim rengim, benim .....

sıla gençoğlu

hem çoğu meslektaşının eline su dökemeyeceği bir sanatçı kişiliği vardır. hem de tam anlamıyla ideal bir kadındır.

güzel memeler kadınların da hoşuna gider mi

gidebilir. kadınların arkadaşlarınınkilerle kendi göğüslerini tarttığına çok şahit olmuşluğum vardır.

1 60 boyuyla sözlükte takılan kız

beyin, fikir yapısının asla fiziksel özellikleriyle tartılamayacağı kızdır. eş-dost ya da aileniz size evlenmeniz için baskı yapmıyor efendim nedir bu boy takıntınız.

hiç düşmanı olmayan insan

yoktur. mutlaka kıskanılır ya da kıskanırsınız. mutlaka menfaatlerinizin çatıştığı biri/birileri vardır. görünmezdir belki, gizlidir ama vardır.

sözlük yazarlarının kullandığı parfümler

sık parfüm değiştirmememe rağmen 212 men'le olan uzun süreli birlikteliğimi bitiren lacoste red olmuştur. bir dahaki keşfe kadar lacoste red.

berkin in babasıyla burak ın babasının görüşmesi

yaşanmışsa alkışlanması gereken bir olaydır. unutulmamalıdır ki acının ideolojisi yoktur.

oje kokusunun büyüleyici etkisi

kapı gıcırtısından tahrik olan arkadaşlar olması hasebiyle, erkekleri etkileme olasılığı yüksek kokudur.*

whiskas

lezzetini bilemem ama vaktiyle konserve kutusunu kedimin yanında açmam ve kedimin direkt mamaya saldırması neticesinde, konserve kutusuna sıkışan başını yarım saate yakın bir zaman diliminde zor çıkarmış olduğum gibi bir anıya sahip olduğum kedi maması markası.*

anam avradım olsun

yeminde yaratıcılığın nirvanasıdır.
(bkz: ensest başlıklar)

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

son fırsat 9lu set 2kutu kapsul geciktirici sprey, buyutucu bayan damla bay bayan parfum9parca 190tl değil 29tl kargo 0tl siparis icin cagrı atın yeter not: bu numaradan sadece siparis kaydı alınmaktadır *

türk devletlerinin sürekli 2 ye bölünmesi

ebediyen var olacağının göstergesidir. zira herşey sonsuza kadar ikiye bölünebilir.