bugün

Sevgili yazardaslar merhaba,

Bu benim. Tanim lazim ise;

12467413467 yildir varolan oz markanin jant serisi. Ha bi de bu jantla ortak noktamiz bende 12467413467 yildir buradayim.
eski bir yazar fakat kim olduğunu söylemem.
koştursun efendim artık ne kadar koştururlarsa.
11. Nesil sevgili bir yazardaş.
eski yazarlardan.

farklı bir entry girme tarzı var. iyi yazmalar yazardaş.
sevgili yazardaslar merhaba,

tanim lazim ise; da lari ayri yazmayin bilmeyen yazarlarin bok atmamasi gereken yazar. Ben sikik entrylerinize laf ediyor muyum?

Sevgiler.
Doğum günü yazarı.
Nice mutlu yılları olsun.
Evet bu entryimde trolluk girizgahimi kullanmayacagim. Cunku ciddi olarak bahsetmek istiyorum.

Bugun dogdum dogrudur. Bugun bir yas daha yaslandim. Gecen yila nazaran daha az sacim var. Sanirim kilo da aldim. Bu 30larda yuzen yasima

- bir kiz evlat,
- duzgun bir kariyer,
- maddi baglamda hayallerime ulasma

Kattim.

Bir suru insan kirdim, kazandim, kaybettim.

Cok para kazandim, biriktirdim, kaybettim, yine kazandim.

Her yeni gunde uyanmak icin sebebim oldu son 4 yilda.

2007de ilk hesabimla kayit oldum sozluge bu hesap 4643386. hesabim. Trollere daha fazla prim gosterip catir cutur ortaligi dagitinca moderasyon bende troll oldum. Bilgi verme veya alma gereksinimi kalmadi icimde.

Bir suru dost edindim sozlumte. Her biri kiymetli.

Velhasil uyumadan bunlari yazmak istedim. Mutlu geceler.
Her entry sine "tanım lazım ise" diye başlayan yazar. Yok yavuu ne gereği var...

Edit: haa tamam tamam. *

edit2: doğum günü kutlu olasıca...
Sevgili yazardaslar merhaba,

Tanim lazim ise; dogum gunu aklina gelen, goren yazan herkese tesekku eden yazar.

(bkz: kendi mahlasaltini uplayan ezik)

Aha siz demeden ben dedim.
nickini ne zaman okusam aklıma (bkz: haşgerya) geliyor. değiştir hocam şu nicki.
Meslektaşımdır fakat ben hiç hatun görmüyorum.
Oteller sizin gördüğünüz o sikindirik şirketlerden daha kurumsal çalışır.
Yav her konuda fikir sahibi olmayın be kardeşim.
Sevilen bir yazar.
Arife benim!
Aaa bak kim gelmis. Forumlardan belgrad gezisi fotografi calan degil mi o?

Tn; milleti favlayip artilamaktan cani sikilmissa demek.

Tn; sadece kendi prim basliklarina yazmasi gereken yazarlarin nickaltigina sicmaya calistigi yazar.

Housekeeper guzel tanim en azindan bir sey ogrenmissin. Aferin. Housekeeping te calistigim gunlere selam olsun ayrica. Guzel gunlerdim
Nana'nın yürüdüğü bir kıza mesaj atmış sanırım, ben bunu anladım.
Ayrıca herkese aynı mesajı atıyorsa Ve nana'nın bunların hepsinden haberi varsa Yaman dedikoducu olduğunu gösterir.

Neyse tepişin, çim olmak istemiyorum. *
Şahsımı tahrik edip dalga geçtiği için donuza eklediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.
Pis ellerini ve gözlerini nickaltımdan çekmesini istediğim yazar.

Kendi memleketine geri dönmesi dileğiyle . Yallah.
moderasyonun yazarlara küçük latifelerinin son ayağı olarak, sebepsiz şekilde yaklaşık 22 saat çaylaklık cezası almış yazar.
Elhamdurullah caylak olduk. Bugun girdigim tum entryler tanimli. Su katir ayakli ego sekerinden baska kimseye lafta atmadim. Demek ki bu terste bir islik var. Yarin aksam gorusuruz.
ben bunu kız sanıyordum. nicki değiş panpa erkek nicki al çok kadınsı bu nick.
stand up yapmaya çalışıp rezil durumuna düşen vasat oğlan.
A gelmis seklini semalini sevdigim.

Ben aldim sekerini hadi baska kapiya.

Kendi halinde takilirken hep annesi ve babasinin yarim yaptigi cocuklara takilan yazar.
Aman beni o din ebüğü ile karistirma ne olur.

Kafakoparanus ile alakasi olmayan yazar.
çok asabi bir yay burcu erkeği. buyrun işte. yay burcu erkeğini olumsuz eleştirdim diye neler yaptı bana. gerçek yüzü budur işte. ben size demiştim. şimdi bu adamdan herhangi bir kadına hayır gelir mi? gelmez. bundan başka hiçbir yay erkeği bana mesaj atıp hakaret etmedi. bu yazar, yay burçları içinde en kötüsü. bu da bilinsin. kızlar, dikkat edin buna. çok fena biri bu. saygısız.
Yay Burcu erkeğiymiş, allahından bulsun.
Ben kadın sanıyordum.
Erkek miymisim ayol. Vay bana.