bugün

(bkz: süper sperm)
bi siktir git melis bakınızıyla ayar verdiğini sanan yazarımız.
(bkz: 18 ayar yazar)
(#8122206)
Göstermiş olduğum ağlayan galatasaraylı basketbolcu kızlar resminin altında benim için ağlama melis demiş ve mükemmel bir ayar vermiştir bana. Ben gideyim çay koyayım en iyisi... ahahaha.
ayarların sadece bkz. ile verildiğini düşünen* antenlerle muhattap olduğu için kendisinden utanan yazar.

ayrıca febe nin dünya tarihine geçen bu evrensel rezilliği ile ilgili de artık dalga geçmeme kararı almıştır. *
bahsi geçen yazarımız sayesinde uzun zamandır dinlemediğimi ve ne kadar özlediğimi farkettiğim eski, çok güçlü ve bildiğim kadarıyla ilk sagopa kajmer & kolera düeti.
pelerin giyip,suçlularla mücadele eden bir sperm i getirir akla.
bir sagopa kajmer feat kolera çalışması. lyric kadar beat olayındada aşmış bir parçadır.
doğan her insan aslında bir super spermdir.
(#9031156) numaralı entrisiyle,son anda dalgadan çıkan,yanı dona düşen son damla olduğundan şüphelendiğim yazar.
(#9031156) numaralı entry ile tek meziyetleri türk düşmanlığı olan ve kendini millet falan zanneden bi gruba içinden geçeni açıkça söylemiştir. o son damlanın aslında nereye düştüğünü, rahatsız olan arkadaş annesinden hemen öğrenebilir.
kımıl kımıl rahim bekleyen yazardır.
annemin yumurtasına delice dalmasıyla beni oluşturan spermdir.
(#9681961)
izmir in kızlarını orospu derken aynı zamanda dar pantolon giyen türbanlıları da savunabilen ilginç yaratık. zannımca fazla rap dinlemekten şuurunu kaybetmiş zavallı.
özgürlük diye götünü yırtıp, başkalarının özgürlüğüne laf eden embesillerle aynı ortamı paylaşan sıradan insan.

izmir'in kızları orospu gibi giyinebiliyorken, türbanlı birinin dar pantolon giymesi neden insanları rahatsız eder ki. birine saygı duy, ötekine duyma. ben kimseyi savunmuyorum, sadece çifte standarda karşıyım.

fahişelerin iş kıyafetlerini giyip dolaşan kızlara "fahişe gibi giyinmiş" demek gayet normal bişey. sonuçta "fahişe" demiyorum. ki o kız da fahişe gibi giyindiğinin farkında zaten. o zaman sorun yok. herkes memnun hayatından. saygı duymak lazım ey özgürlük aşıkları.
(#9801066)
(bkz: entry ve nick uyumu)
açtığı her başlıkta türk ırkına hakaret eden bir ermeniye at yarrağı dediği için çaylak olmuş yazar.

yürü be moderasyon.
birisini fena acıtmıştır. *
an itibariyle yeniden yazabilendir.

kendisini sıkıldıkça çaylak yapan moderasyona selam eder.
aydınlanma çağını uludağsözlükle hızlandırmaya çalışan çocuk. çocuk olmasa bile çocuk akıllı.
Yeni yılda, her şeyin gönlünce olmasını, tüm beklentilerinin gerçekleşmesini temenni ederek.Mutlu yıllar dileklerimi sunduğum dost yazar.
Moderatörlerin kafayı taktığı, sıkıldıkça çaylak yaptıkları şahane yazar..
izmirlilerin ilginç "çağdaşlık" anlayışıyla ömür boyu dalga geçecek olan yazar. yine de ben izmiri ve izmirlileri çok severim. *
nickine çok güldüğüm yazar.
asil ruhlu karizmatik insan.
(bkz: uzatmayın beyler hadi dağılın)