1. 1.
    (bkz: süper sperm)
    1 ... uludagsozluk
  2. 2.
    bi siktir git melis bakınızıyla ayar verdiğini sanan yazarımız.
    (bkz: 18 ayar yazar)
    5 -3 ... bicimsizsaka
  3. 3.
    (#8122206)
    Göstermiş olduğum ağlayan galatasaraylı basketbolcu kızlar resminin altında benim için ağlama melis demiş ve mükemmel bir ayar vermiştir bana. Ben gideyim çay koyayım en iyisi... ahahaha.
    2 -2 ... nukleerbasliklierkek
  4. 4.
    ayarların sadece bkz. ile verildiğini düşünen* antenlerle muhattap olduğu için kendisinden utanan yazar.

ayrıca febe nin dünya tarihine geçen bu evrensel rezilliği ile ilgili de artık dalga geçmeme kararı almıştır. *
    1 -3 ... super sperm
  5. 5.
    bahsi geçen yazarımız sayesinde uzun zamandır dinlemediğimi ve ne kadar özlediğimi farkettiğim eski, çok güçlü ve bildiğim kadarıyla ilk sagopa kajmer & kolera düeti.
    1 ... gugu teyti
  6. 6.
    pelerin giyip,suçlularla mücadele eden bir sperm i getirir akla.
    2 -1 ... white beard
  7. 7.
    bir sagopa kajmer feat kolera çalışması. lyric kadar beat olayındada aşmış bir parçadır.
    1 ... mickolodium
  8. 8.
    doğan her insan aslında bir super spermdir.
    2 ... varakvurak
  9. 9.
    (#9031156) numaralı entrisiyle,son anda dalgadan çıkan,yanı dona düşen son damla olduğundan şüphelendiğim yazar.
    1 ... c is for chinese democracy
  10. 10.
    (#9031156) numaralı entry ile tek meziyetleri türk düşmanlığı olan ve kendini millet falan zanneden bi gruba içinden geçeni açıkça söylemiştir. o son damlanın aslında nereye düştüğünü, rahatsız olan arkadaş annesinden hemen öğrenebilir.
    1 -1 ... super sperm