bugün

dördüncü nesil yazar. *
(bkz: hoşbulduk)
(#2575851) sulu oldugu ortaya çıkan,boya olup olmadıgı daha çözülemeyen yazar.
(#2592869) ile ulusözlüğe süper katkıları olan iyi yazar.

gerçekten onu her okuduğumda, süper bilgiler ile donanıyorum.. her zaman böyle bilgilendirici entryler yazması dileğiyle.
yazdıklarından yola çıkarak, 18 yaşında olduğunu tahmin ettiğim 4.nesil.
an itibariyle bonus sevap kazanmış yazar kişisidir.
hic utanmadim seninle sevisirken başlığına yazdığı "bir erkeğin bu lafı söylemesi normaldir ama bir kızın söylemesi ayıptır" entrysi ile gönlümde taht kurmuş insan. müthiş yazıyor. erkeği, kadını ayırabiliyor. allahım başımızdan eksik etmesin, allah bileklerine, müthiş kıvrımlı beynine zeval vermesin. maşşşşşalah.

kim demişti bilmiyorum da, çok güzel laftır; "kazma doğmak zor"
kova burcu insanı. bütün ünlülerin, bütün bilim adamlarının kova burcundan olduğunu sanmaktadır. kandırmışlar sanırım zavallıyı.
suluş diye hitap edilen yazar. *
(bkz: sulu boya)
dertlere derman insanı. sağolsun.
şu anda ağladığını düşündüğüm yazar.
efendim bu yazarımız mehmet haberal başlığının altına bilgisizliğinden sanırım entry girmiş.neymiş yazarımızın babasına mehmet haberal ( ki genel cerrahtırbilindiği üzere) anjiyo yapmış! bak bak bak şuna. yahu, anjiyoyu kalp ve damar hast. uzmanı yapar. genel cerrah nasıl anjiyo yapar?
laf ola beri gele işte. elli kere söyledim, hala da düzeltmedi üstelik. ve biz bir ilke şahit oluyoruz sözlük yazarları. demek ki, gözümüz için göz doktoruna gitmeye gerek yok, pediatri uzmanı da aynı işi pekala yaparmış görüldüğü üzere.
Lig TV sahibi yazar. Maçları izleyebiliyor.
tantuni tarikatı üyesi yazar.*
bir resim tekniği.

geliştirildiği takdirde çok iyi sonuçlar çıkarılabilinir. desen-leke çalışmalarında somut öğeler ile soyut kavramları sentezleyebilir, kavramsal resme giriş yapabilirsiniz.
benim için karakalemle eş değer, yağlı boyadan daha değerlidir.
güncel Önemli Başlıklar