bugün

dünyaca ünlü kozmetikleri gayet uygun rakamlara satın alabileceğiniz internet sitesi. parfümler özellikle favorim. kargo ücretide almamaktalar ve sorun çıkma olasılığıda çok az. *
(bkz: strawberry fields)***
her marka ürünün satıldığı site.
kaç kez alışveriş yaptım ve asla bir sorun yaşamadım. insan siteye girince aklını kaçırıyor, o kadar güzel ve uygun ürünler var ki. tavsiye ediyorum pişman olmazsınız valla.
geniş bir kozmetik ürün yelpazesine sahip site.

özel günlerde düzgün indirimler yapıyorlar ve buna ek olarak kimi zaman hediye ürün gönderiyorlar.

http://tr.strawberrynet.com/main.aspx?region=TUR
yılbaşına doğru 250 parfüm ürününde yüzde otuz ila altmış oranında indirim kampanyası yapmış olan yabancı menşeili kozmetik sitesi.

http://tr.strawberrynet.c...newproduct.aspx?catgid=33
bir arkadaşım burdan burberry aldı. o zaman fiyatı 300 tl olan şişeye 110 tl civarında bir para ödedi. açmış bakmış, resmen oda kokusu çıkmış (ki yıllardır burberry kullanır.)
sonra arıyor firmayı, diyor ki bu sahte, hemen o şişeyi iade etmeden yenisini gönderiyorlar. (ki marka hatalı şişeye el koymadsan yenisi vermez, çok pahalı ve sim yapan firmalar bunlar). o da yanı çıkıyor.
yurtdışında ürün almış bir kimse olarak şunu söyleyebilirim. bir parfümde bu kadar fiyat oynamaz. parfüm uluslarası tekel maddesi gibi birşeydir. gucci ben parfümü afrika'ya 50 dolara, paris'e 1000 dolara satıyım diyemez. hem marka kalite statüsüne zeval gelmesin diye bir taban belirler ve sürümü yapar.
bence biraz fazla verip lisanlı ürün almak dahada güzel.
yada airport'ların gümrük denilen kısmında satılan parfümler varya, onlardan alın. onlar işte aynen bu modda.
yaptıkları indirimlerle insanın elindeki parayı alıp götüren site. size hiçbir bilgi vermez ürün hakkında, o yüzden ne alacağını zaten bilen, o ürünü daha önce kullanmış olan kişileri hedefler. "bu krem bana yaramadı iade etmek istiyorum" gibi itirazlar oldukça yersizdir. ancak ne kullanması gerektiğini bilen insanlar için tadından yenmeyecek olan sitedir. şu sıralar yapmış oldukları yılbaşı indirimleriyle de beni kalbimden vurmuşlardır.

ayrıca parfümler hariç tamamen ücretsiz bir şekilde gönderirler ürününüzü. hiç çekinmeden, endişe etmeden alışveriş yapılabilecek bir sitedir vesselam.
yılbaşı özel indirimlerinde fiyatları al aşşağı etmiş, güvenle alışveriş yapabileceğiniz online alışveriş sitesidir fakat yarın indirimin son günü olmasından ötürü siteye giriş problemi yaşanmaktadır. tam da ben hediye alacakken. keşke dün alsaymışım salak kafam.
güvenle alışveriş yapılabilecek uzakdoğu kökenli, bilhassa kozmetik ürünleri üzerine hizmet veren başarılı site.
Ürünlerin orjinalitesinden şüphe duyduğum site.Aldığım estee lauder rujlar uçup gidiyor 1 saat sürmeden, clarinsi deneyeyim dedim aynı şekilde.Ambalajlamada kusursuzlar insan bu gerçek diyor, bence içeriğiyle yanıltıyorlar insanlarını.Asıl parfümlerinde problem yaşıyormuş alanlar, ben henüz parfüm siparişi vermedim.Almanyada yasaklamışlardı fake ürün satmaktan, sanırım kuşkularımı destekleyen bir gelişme.
önce babamın daha önceden tekin acardan alıp alıp kullandığı azzaro chrome parfümünü alalım deneyelim dedik aldık denedik. kesinlikle sahte falan degil. kalıcılıkta veya aromada hiçbir problem yok. sonrası çorap söküğü gibi geldi tabiki. gelsin parfümler gitsin kremler aman allahım... kesinlikle bi cennet burası. bazen tüm gününüzü sadece o parfüm senin bu parfüm benim dolaşarak tükettiğinizi farkediyorsunuz. tabi bu tip şeyler meraklı olmayanlara çok saçma gelecektir ama böyle napalım...
şimdiye kadar heralde bi 5 sipariş vermişimdir ve hiçbirinde sorun yaşamadım ne ürün kalitesi ne de ulaşım hakkında.
yıllardır kullandığım ve fahiş miktarda ödeme yaptığım parfümlerimi aldığım yeni adres. dört beş kez alışveriş yaptım ve parfümlerde herhangi bir sahtelik yok. ayrıca hediyeli ürünleri de eşe dosta sürpriz yapmak için birebir.ayrıca tekin acar gibi raflarında fiyat olmaması ya da ürün hakkında herhangi bir bilginin yer almaması gibi bir durum da sözkonusu değil. parfümün içinde hangi esansların bitkilerin vs olduğunu görebiliyorsunuz.
pazar akşamı verdiğim parfüm siparişini taa isveç'lerden cuma öğlen eve teslim edebilen site. inanılmaz.
parfüm konusunda dikkat edilmesi gereken site. sahte ya da bayat olması muhtemeldir.
aldığım 100 ml davidoff parfümün hiç kalıcı çıkmadığı site.
kendilerine ilettim cevap bekliyorum bakalım ne diyecekler.

edit: uluslararası posta hedesi yüzünden iade alamıyorlarmış 2 adet parfüm elimde patlatı.sadece %30 indirim yapabiliyorlarmış.
aldığınız parfum kalıcı çıkmıyorsa muhtemelen aldığınız parfum kalıcı bir parfum olmadığından veya teninize uymadığındandır. strawberry parfümleri üreten değil satan firma oluyor.

günde binlerce parfüm satan bir şirketin bayat satma olasılığı hayli düşük sahte satma ihtimali de gayet komik. hadi hepsini geçtim sen türkiye den aldığın parfumun bayat olmadığını nerden biliyorsun.

saç şekillendirici aldım en son kendilerinden. kargo parası ödemeden türkiye den alacağım fiyatın çok çok daha ucuzuna geldi. seviyoruz kendilerini. beğenmeyen kullanmasın tabi.
yasa gereği türkiye'ye sipariş gönderimin durdurulduğu site.
bugün takip için ptt yi aradığımda kargoda bekleyen tüm ürünler geri gönderilecek bilgisini aldım. parfümsüz kaldığıma mı yanayım, paramın gittiğine mi bilmiyorum.
para iadesi için mail gönderdim bir de yarın telefonla ulaşacağım. para iade edilmese bile, ben niye bu yasağın işine gelecek şekilde şişirilmiş vergilerle ülkemde alışveriş yapayım diye düşünmekteyim. bundan sonra tüm parfüm alışverişlerim free shop tan.
parfum diyari.
türkiyeye durdurulan sipariş gönderimlerinin tekrar başlatıldığı sitedir. ancak fiyatların türkiye'deki kozmetik mağazalarından fazla olduğunu gördükçe neden açıldığını merak etmekteyim.
turkiye ye tekrar gonderim yapmaya başlamış aşmış kozmetik sitesi. kendisine bayılıyoruz.