uzun süreli burada yer alacağından hareketle, hem malum tacizlerden uzak olmak* hem de çabucak siteye girmek maksadıyla nickini değiştiren kişi.
bir lejyonerin deger yargıları ne ise bununki de öyledir, ayrıca bir hedonistin arzularına sahiptir. Neşelidir umursamazdır. cesareti, vefası ve bilgisi tartışılmazsa da ciddi ahlak boslukları vardır.
ince esprili, zeki yazar, takip edilesi.
zeki, cevik, kaliteli yazar.
sozluge renk katan, eli* pek maharetli insan. gereksiz seyleri sorgulamayi bilen, yilmayan kosan kosturan insan.
ingiliz beyefendisidir kendisi, bakmayın belaltı yazılarına, bastırılmış duyguların isyanıdır onlar...
savaş bayraklarını çektiğim yazarımsı varlık.*
yaptığı siyasi propaganda sonrası çaylak olan kişi.
o artık hatalarını anladı ve sözlüğün anlamını öğrendi.
(bkz: hayat ne tuhaf vapurlar falan)
çaylak olmasına, ısrarla siyasi entry girmesi, sebep gosterilmiş olup, formata uygun entry girmesi bu durumu engelleyememiştir.
saygıdeğer uludag sözlük yazarı,zamanın ötesinde danseden asi ruh,sisler perdesinin ardındaki efsane yazar
kendisine boşuna hedonist demediğimi göstermiş kişidir. adamın şifresi bile, sexdrugsrocknroll 'dur. hasiktir agzımdan kaçtı..
çaylak mode on/off switch i olan yazar.
sözlükten atılmış yazar.*
fazla ciddiye alinan cocuk. toprakla falan oynuyor, ne yapsin onun zamaninda boyle janjanli plastik oyuncaklar yoktu. taraklari cok sever, kucukken benim kafama da firlatmisti bi tane, ben kiyamamis dovememistim, aslinda yememisti. hala ayni, hic degismemis yani. ruslarla bir akrabaligi oldugunu dusunuyorum, yenge felan olmasin diyorum; olmasin dedi bilmiyorum.
hayaleti geceleri ruyama giren merhum yazar. sayilar goruyorum yaninda, program gibi surumleri felan var.. acayip gercekten, uyandim nasil terlemisim ama..

cocuklar vardir, eline verdiginiz oyuncagi illa ki bi saglamlik testinden gecirirler, cogunda da testi gecemez oyuncak, bu da oyle bi sey.. tatli ama..*

bazen lugat-i kadim'de konusmaya basliyor. terennumlerinin avam* indinde fehminin pek muskil oldugunu fark edemiyor. behemehal uyarilmasi gerek, yetkililere sesleniyorum.
kim oldugu konusunda hicbir fikrim olmadıgı ama girdigi entrylere bakınca "nerdesin abi sen? senin gibi adamlar lazım buraya" dedirten yazar
otobuste ayaktaki bayanların erkeklere gore daha zor durumda olduklarını henuz anlayamayan ve tabiri caizse centilmen sozune yenı bi boyut kazandıran *uuser.
otobüste ihtiyacı olanı es geçip hatun kısmına yer vermek için çırpınan yavşak, yalaka, az gelişmiş lümpen tabakasının tepkisini çeken yazar.
yaptigi kelime oyunlariyla akli sira eglenen, komik yazar.
bu isleri birakmasi dilegiyle.
ünlü şair salvatore di stefano'nun fanatik hayranı olan yazar..öylesine bir hayranlık ki bu :yazarımız şairin nerdeyse bütün şiirlerini ve quotelarını ezbere bilmektedir(!)*
di stefanoyu sadece okumuş ,ezberlemiş lakin özümseyememiş yazardır..iyi çırak,ustası yokken anlaşılır demek isterim kendisine ve de şunu eklemek isterim ki;Don quisote paniag del elcestamo idiamo varias digitales Sancho panza...*
ısmının altına olumlu yada olumsuz bıseyler yazdırabilmis,dikkat cekmeyı ne sekılde olursa olsun basarabılmıs yazar
yoğun ısrarları sonucu sözlükte yazmama sebep olan işçi hakları savunucusu tuhaf burjuva..
gece gece beni çok mutlu etmiş yazardır*..teşekkürlerdir..
bir turlu karsılasamadıgımız, yazılarını severek okudugum,* sozluge lazım olan yazarlardan biri