bugün

sekizinci nesil başlığı açılmamış yazar.
(#16892605) şair sanırsam. başarılı bir çalışma olmuş. tebrikler. *

sarışın ten rengine sahip yazar.

ne diyelim ki, uzun uzun sarışınlığın bir ten rengi olmadığını mı anlatalım? * *
(bkz: durun siz kardeşsiniz)
(#23244126) galiba anasını bacısını atatürk kurtarmadığı için böyle bir şey yazmış.

halk atatürk atatürk ise halktır.

(bkz: sie hıaamınaa)
tarafımı fazla hümanistlikle suçlamış yazardır.

bir nevi çok fazla insan sevmemi eleştirerek 11.10.2015 tarihinde saat 00:21 de elimde yanan sigara ile ekrana bakarak beni 3 dk boyunca kitlemiş yazardır da , kitlendim kaldım.

kitlendim efenim ''fazla hümanistlik'' sözcüğüne , tamam biraz ağız burun kırarım bu eleştiri sonrası söz.

ayrıca ankara'da olan bombalı saldırı sonrası ''o tepkiyi teröristlere de gösterseydin ya'' diyerek ''history'' kullanmadığınıda ispatlamıştır.

yani beni tanımadan eleştiriyorsun , sevmiyorsun ama sözlüğün ''geçmiş'' tuşuna neden basmıyorsun ? neden o tuşu sevmiyorsun ?
neden ?
8.nesil olup nick altında sadece 8 tane entry oluşundan da anlaşılacağı gibi etkisiz, pek bir faydası olmayan, yeteneksiz bir yazardır. he bir de başkalarını tanımadan şahsı hakkında yorumlar yapabilen at gözlüğü takan akepeli bir ak yalayıcıdır. dini kullanan para nerede ben orada diyen bir yazarımsıdır. klasik bir akepeli yobaz, cahil, para yalayıcısı.
uzun süre aradan sonra sözlüğe girdiğinde, malum boş nick altının barbarlar tarafından işgal edildiğini görmüş yazardır.

Aslında hiç umurunda olmasada nick altında mesnetsiz iddialar ve hakaretler görmek yazarı üzmüştür. gerçi kendisi bu entryleri gördükten sonra "this is why aliens won't talk to us" demiştir ama neyse.

geçmişimi oku diyen yazarın sayfalarca geçmişini okuyupta nick altına eleştirisini yazdığını bilmesini istemektedir. yazarın anlatmak istediği şey tatlısu hümanistliği, pembe tavşancılıktır lakin o entryi girerken daha bir kibar olmuştur sanki.

keza aynı yazar, çemkirme ve huysuz virjin kokoşluğu şeklinde entry giren yazarın da sayfalarca geçmişini okuyupta böyle bir eleştiri yazmıştır.
yazarın söz konusu entrynin sahibine "sensin o!!, çift çelik ayna" diyerek cevap vermesi, entry sahibine uygun bir cevap olacak olsada bunu yapmayacak, para peşinde koşmadığını, cahil olmadığını, bulduğu her fırsatta kitap okuduğunu, sevdiğini, paranın kendisi için çokta önemli olmadığını, sosyal olduğunu, bilgisayar başında çok durmadığını dolayısıyla nick altının da boş olduğunu kibarca anlatacaktır.

Bunun dışında kendi hataları olduğunu da kabul etmektedir yazar. gittikçe daha bir olgunlaşmaktadır. geçmiş entrylerinin bir kısmından utansa da silmeyi düşünmemektedir çünkü okuduğunda kendiinin farkında olabilmektedir.

ağustos ayı gibi hükümet kurulamadığı sıralarda güneydoğuya bir gezi gerçekleştirmiş ardından akp'nin olayını anlamış, oyunu vermiş ve seçimden önce girdiği entrylerle de bunu açıkca belli etmiştir lakin; seçimlerden sonra (ki seçimler geçti) bunu devam ettirmeyi, parti siyaseti üstünden zekasını köreltmeyi düşünmemektedir.

son olarak allahuekber worapsow adigaxer!