bugün

kaslara bakmak haram değil miydi?
Kaslara baktıklarını nereden çıkardınız? Kendi hallerinde sporlarını yapıp gidiyorlar. Araya kaçan tayt giyenlerden kat kat daha iyiler.
Sevgili din kardeşim, allah şahittir ki hareketi yanlış yapıyorsunuz, doğrusunu birlikte yapalım inşallah, bakın şöyle hhıppss" demeliyizdir yardım etmeliyizdir.
Kafada türban götte tayt, şahsen ben o spor salonunda olsam tahrik olmayacağım varsa da tahrik olurum. Bildiğin brazzers'ın yapabileceği bi fantezi türü lan bu. Ha nasıl olursa "bence" mantıklı olur: bol bi şey giyersin gidersin sporunu yaparsın kimse de sana bakmaz. Zaten baksınlar isteyen kız varsa hemen armine'den sipariş verip normalde başı açık da olsa türbanlıymış gibi spor salonuna gidebilir. En kaslı erkeği düşürme garantili. Memnun kalmazsanız anında iade.
Kiyafeti vücut hatlarini belli etmiyorsa dini acıdan bir sakinca yok. Ben gider miyim gitmem. Sıkıcı. Çık açık havada yürü. Yediklerine dikkat et o kadar.
nasreddin hoca ne demiş: parayı veren düdüğü çalar.
birde hatlarını belli eden tayt giyiyosa cübbeli ahmetin sinirlerini hoplatacak türbanlıdır şüphesiz..
Ben değilim. Açık olsam da gitmem. Sevmiyorum hareket etmeyi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar