1. 7827.
    Yeni sezon için Galatasaray ile anlaşmış, futbolu bırakınca fatih Terim'in yardımcısı olarak devam edecekmiş.

Oldukça cüzi bir miktarda anlaşma sağlanmış. Kaynak: a spor.
    1 ... yonetimin kendisiyim
  2. 7828.
    galatasaray'a geçmiş olsun şimdiden.
    3 -1 ... dertler derya olmus
  3. 7829.
    (bkz: efsane geri dönüyor)
    ... kahraman zorbey
  4. 7830.
    Maç alır 34 maçın 6 sını hırsı ile alır.

Yararlı olacağını düşünüyorum..

Arasıra kafasına göre adalet dağıtmasın yeter.
    1 -3 ... gezdimgordumyenildim
  5. 7831.
    ahahhaha. acın acımızdır. geçmiş olsun galatasaray.

fatih terim de kendi sonunu hazırladı.
    -1 ... be happy yine yine yeniden
  6. 7832.
    Çok antpatik bir oyuncu. Ekş’de ne zaman hakkında olumlu bir şey yazsam linç ediyorlar. Ben arda transferini olumlu buluyorum. Feghouli 4,5 milyon alıyormuş. Arda‘Ya nezaketen 400-500 bin verilebilir. O da kabul eder zannediyorum. Sekidika da var. Emre kılınç da Gelirse sağ önü bu üç oyuncu götürür. Feghouli zaten çok istikrarsız, ligin ilk yarısı yok. Arda ondan daha az katkı vermez, arkasında da bu gençler forma şansı bulurlar. Bir sene sonra sekidika ya da emre kendini ispatlayıp formayı alabilir. Bu üç oyuncu feghouli’nin 3’te biri maliyetine durumu idare edebilir. Maaş yükünden kurtulabilmek için Feg’i bonservissiz bile gönderebilirsiNiz böylece. Hatta 2-3 kuruş kazanırsan da Kaymaklı kadayıf olur.
    1 -1 ... mb isimli cocugun anilari
  7. 7833.
    bu adamı takıma almak kendi ayağınıza sıkmak demektir. geçmiş olsun galatasaray.

not: galatasaraylı değilim.
    2 ... 4n1kh
  8. 7834.
    fatih terim'in galatasaray'dan ayrılacağının göstergesi olan kişi. eğer geldiyse sinyor kaçar. evet.
    2 -2 ... oytunkaran
  9. 7835.
    Asgari ücret almayı kabul ediyorsa gelsin galatasaray’a. Ama köpek gibi oynayacak, 90 dakika boyunca koşacak. Dinlenmeyecek bile. eğer bi yürüdüğünü görürsem...

Not: prim yok. Ev kirası da kendisine ait olacak. Birde altyapının yakınlarında gezmeyecek, biz ahlaklı çocuklar yetiştirme niyetindeyiz.
    3 -2 ... uzaklara bakan adam
  10. 7836.
    "Galatasaray kiralamak istedi. Orada yapılan teklif kötü ve komikti. Ama ne yapalım G.Saray kulübümüzü seviyoruz"
    - arda turan, 15 mart 2016
    ... trumpturkiye
  11. arda turan Başlığındaki Önemli Entry'ler