bugün

paul oakenfold'un 2002 senesinde çıkardığı bunkka albümünün en saygıdeğer parçası. fakat tiesto mixi çok çok çok daha güzeldir.
piece by piece
i release
once was mine
now undone

turn blue like new orleans
and then down like
the southern sun

i still feel you
beneath my skin
i am tempted
to throw myself to the sea

cause its easier to drown
than to face another night of southern sun
and your love is all around

piece by piece
i release
once was mine
now undone

turn blue new orleans
and then down like
the southern sun

i still feel you
beneath my skin
i am tempted
to throw myself to the sea

cause its easier to fly
and your love is all around,
in the air to set me free
set me free

you last like a song i'm deflated
i am pieces on the wind unrelated

i still feel you beneath my skin
i am tempted to throw my self to the sea
cause it’s easier to fly
and your love is all around
in the air to set me free
set me free
cause its easier to fly
set me free
tiesto daha agresif bir görünüm kazandırmıştır bu şarkıya. ama bu agresif görünüm şarkıyı trance kategorisine daha çok yaklaştırmıştır. hızlı temposuna rağmen oldukça harika bir chill out şarkısıdır bence.
paul oakenfold un en sağlam parçalarından birisidir. bu dünyadan ayrılmadan önce dinlenilmesi gerekir.
trance müziğin trance müzik olduğu zamanlardan kalma aşmış bir parça. paul oakenfold'un 2002 yılında tariflediği, tiesto'nun mixleyerek afiyet olsun diyerek günümüzde de arada sırada dinlememize vesile olan güzel bir vocal trance örneğidir.

vocal trance denilince tabi ki yine bir kadın vokal eşliğinde akıllara ilk sırada gelen şarkılardan birisidir.

kimisi aracında giderken hareketli müzikler dinleyerek hız yapmayı sever ya hani, işte en çok bu gaza getiren şarkılardan birisidir bana göre. hayır ben yapmasam da şu şarkıyı açıp sesi köklediğim zaman karşı koyulamaz bir yanlama arzusu kaplıyor bedenimi, kendime zor engel oluyorum.

başlığına neredeyse 11 yıl sonra entry girdirtmiştir, bu da şarkının unutulduğunu işaret etmektedir, üzücü bir durum.

yeni nesile bazen gerçekten acıyorum müzik kültürü açısından, hiç bir zaman bizim gibi 80s-90s nesilleri gibi müziğin altın çağına şahit olamayacak ve müzikten yeteri kadar anlayamayacaklar.