bugün

Cinsellik yaşayarak aşılabilen durumdur.
Çünkü seks yapmak erkeğe özgüven kazandırır.
Sosyal fobisi olanların çoğunun bakire / bakir olması tesadüf değildir.
Sevdiceğim de uzun zaman boyu çektiği problemdir. Bende de anksiyete ve panik atak var onda ise hem sosyal fobi, hemde anksiyete mevcut. Beraber psikiyatriye giderek dertlerimizi anlattık ve bizlere 20 mg antidepresan verdiler. Çözümü de basit aslında ilacı içtikden sonra ilaç ile beraber ufak ufak üstüne giderek aslında ne kadar da saçma bir rahatsızlık olduğunu öğreniyorsunuz ve her hamlenizde biraz daha özgüven duyuyorsunuz kendinize. Her gittiğimiz ortamda sipariş verirken vs. Sürekli elimden geldiğince ona bırakıyorum sipariş verme vs işlerini. Şu anda gayet rahat ve artık amaaan bakarsa baksınlar diyor. Birazda aslında kişinin kendisi ile barışması gerek. Arada bir özellikle malum günlerde "üff çok çirkinim herkes bana bakıyor.".. şeklinde tatlış ataklar geçirsede "regli yine gelmiş hoş gelmiş" şeklinde olayı hafifden dalgaya vuruyorum. Oda üffleyip püflüyor. minik şakalar ile onunda üstesinden gelmeyi başarıyoruz anlıyacağınız. Yani kısacası güzel insan bunun bir rahatsızlık olduğunu kabullenmişsen gersi geliyor. yengeniz de sosyal fobi konusunda emin olun aşırı olmasa da çok sorun yaşıyordu. Ama şu anki halini görseniz benden daha gamsızlaştı (nerdeyse).
görsel
çok berbat bir rahatsızlık lan. insan doğru dürüst dışarı bile çıkamıyor kendimden bilirim allah düşmanımın başına bile vermesin.
dudrduk yerde şifa bulmaz, danışılmalı.
Büyük oranda kurtulumuş olsam da hala bende de var bu sorun. Gerçekten de en berbat psikolojik sorunlardan birisi olabilir bu. Yukarıdaki entryde de dendiği gibi sokakta yürümeyi bile işkence haline getirebiliyor..
Doğru tedavilerle kontrol altına alınabilen bir psikolojik rahatsızlık...
https://www.aveniasamtal.se/
Şuam yaptığım hesaba göre, 13 tane filan sosyal fobi sahıbıyam. Tedavi istemiyorum, böyle çok güzel.
görsel
sosyal bir ortamda sosyal fobi konusu açtırır.

(bkz: geçmiş olsun)